Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Ryan Fosso
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Ryan Fosso

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc17822,3 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,657 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonCameroonAfrica Cup of Nations - Qualification · 2027
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex24,2/10082% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
5 meccs
Csereként beállt
3 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
62,50 %
Nem lépett pályára
4 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
0
Kaput talál
0
Lövés pontossága
–
Gólkonverzió
–

Passz és kreativitás

Passz
76
Passzpontosság
13,80 %
Kulcspassz
0
Kulcspassz / 90
0
Sikeres csel
1
Cselezési siker
100 %

Védekezés és párharc

Szerelés
6
Labdaszerzés
4
Védőakció / 90
5,06
Megnyert párharc
11
Párharcsiker
50 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
178 perc
Átlagértékelés
6,65
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,302026. 08. 29.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

4 játékos–csapat–szezon
Africa Cup of Nations - Qualification2027Cameroon · Középpályás
24,2index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc45 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,73 Passzpontosság24 %
82% adatlefedettségStabil forma
Jupiler Pro League2026Standard Liege · Középpályás
33,7index / 100
Meccs5 Kezdő4 Perc84 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,65 Passzpontosság6,20 %
90% adatlefedettségStabil forma
Bajnokok Ligája2026Sturm Graz · Középpályás
31,5index / 100
Meccs2 Kezdő0 Perc49 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés6,60 Passzpontosság11,20 %
74% adatlefedettségStabil forma
Felkészülési mérkőzések2026Cameroon · Középpályás
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

12 helyi sor
Hazai1–1
Standard Liege–Kortrijk

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Genk–Standard Liege

KezdőM · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz12Passzpontosság7 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Ivory Coast–Cameroon

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Congo–Cameroon

KezdőM · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,73Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz26Passzpontosság24 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Cameroon–Comoros

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
Gent–Standard Liege

KezdőM · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,05Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz6Passzpontosság6 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Standard Liege–Antwerp

KezdőM · 8 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,95Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz1Passzpontosság0 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
OH Leuven–Standard Liege

Csereként beálltM · 29 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz–Szerelés4Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz8Passzpontosság6 %Párharc / megnyert6 / 6Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–3
KV Mechelen–Standard Liege

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–1
Sturm Graz–Fenerbahçe

Csereként beálltM · 23 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz15Passzpontosság14 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Fenerbahçe–Sturm Graz

Csereként beálltM · 26 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz8Passzpontosság6 %Párharc / megnyert3 / –Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap45 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap45 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap178 perc8 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó8 értékelt meccs · szórás: 2,23
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55100000,005,210,002,70
Utolsó 108178000,005,820,005,06
Utolsó 208178000,005,820,005,06
Hazai2 meccs
31perc0gól0gólpassz6,93értékelés
Idegenbeli6 meccs
147perc0gól0gólpassz5,45értékelés
Kezdőként5 meccs
100perc0gól0gólpassz5,21értékelés
Csereként3 meccs
78perc–gól0gólpassz6,83értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. 6,32026. 08. 05.
  2. 6,92026. 08. 11.
  3. 7,32026. 08. 29.
  4. 7,02026. 09. 05.
  5. 6,12026. 09. 12.
  6. 0,02026. 09. 18.
  7. 6,72026. 09. 29.
  8. 6,32026. 10. 25.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-10-25.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 45 perc 14 nap alatt · legutóbb 25,7 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között25,7 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
45 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap1 meccs
45 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
0 folyamatos pályára lépés
  1. N08.16.–
  2. C08.29.29′
  3. K09.05.8′
  4. K09.12.2′
  5. K09.18.0′
  6. N09.24.–
  7. K09.29.45′
  8. N10.03.–
  9. K10.25.45′
  10. N10.31.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
100perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,21értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
178perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,82értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc90
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,52

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.