Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
N. Bajlicz
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

N. Bajlicz

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc40044,4 perc/meccs
Gól + gólpassz20,45 / 90 perc
Átlagértékelés7,205 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonRapid ViennaBundesliga · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex69,8/10096% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
88,90 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
2
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,45
Lövés
2
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
335
Passzpontosság
64 %
Kulcspassz
14
Kulcspassz / 90
3,15
Sikeres csel
4
Cselezési siker
66,70 %

Védekezés és párharc

Szerelés
14
Labdaszerzés
6
Védőakció / 90
4,50
Megnyert párharc
22
Párharcsiker
48,90 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
400 perc
Átlagértékelés
7,20
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,702026. 09. 02.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Bundesliga2026Rapid Vienna · Középpályás
69,8index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc346 Gól0 Gólpassz2 G+GP / 900,52 Értékelés7,27 Passzpontosság65,80 %
96% adatlefedettségStabil forma
Konferencia-liga2026Rapid Vienna · Középpályás
39,9index / 100
Meccs1 Kezdő0 Perc54 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés6,90 Passzpontosság56 %
62% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Hazai6–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai5–1
Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz80Passzpontosság76 %Párharc / megnyert11 / 7Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Lask Linz–Rapid Vienna

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–0
Rapid Vienna–WSG Wattens

KezdőM · 87 perc

Gól–Gólpassz1Értékelés7,50Kulcspassz1Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz63Passzpontosság58 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli5–1
Gól0Gólpassz1Értékelés7,70Kulcspassz6Szerelés7Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz79Passzpontosság73 %Párharc / megnyert16 / 9Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Rapid Vienna–Sturm Graz

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz2Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz54Passzpontosság49 %Párharc / megnyert9 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Rapid Vienna–Heart Of Midlothian

Csereként beálltM · 54 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz3Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz59Passzpontosság56 %Párharc / megnyert3 / –Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Heart Of Midlothian–Rapid Vienna

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai8–0
Rapid Vienna–Grazer AK

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap– perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap84 perc4 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap400 perc9 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó5 értékelt meccs · szórás: 0,37
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55171010,537,351,583,16
Utolsó 109400020,457,203,154,50
Utolsó 209400020,457,203,154,50
Hazai5 meccs
315perc0gól1gólpassz7,07értékelés
Idegenbeli4 meccs
85perc0gól1gólpassz7,70értékelés
Kezdőként8 meccs
346perc0gól2gólpassz7,27értékelés
Csereként1 meccs
54perc–gól0gólpassz6,90értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. 6,92026. 08. 26.
  2. 6,72026. 08. 30.
  3. 7,72026. 09. 02.
  4. –2026. 09. 12.
  5. 7,52026. 09. 18.
  6. –2026. 10. 11.
  7. 7,22026. 10. 24.
  8. –2026. 11. 01.
  9. –2026. 11. 06.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot8 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 84 perc 14 nap alatt · legutóbb 5,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között5,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
–2 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
84 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
84 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
200,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
9 folyamatos pályára lépés
  1. N08.20.–
  2. C08.26.54′
  3. K08.30.90′
  4. K09.02.85′
  5. K09.12.–
  6. K09.18.87′
  7. K10.11.–
  8. K10.24.84′
  9. K11.01.–
  10. K11.06.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
171perc0gól1gólpassz0,53G+GP / 907,35értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
400perc0gól2gólpassz0,45G+GP / 907,20értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc171
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés7,35

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc75/910,00
Gólpassz / 90 perc10/910,52
Átlagértékelés5/917,28

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.