Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
O. Hannula
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

O. Hannula

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés7Lefedett pályára lépés
Játékperc11115,9 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,404 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonGnistanVeikkausliiga · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex39,4/10094% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
7 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
5 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
2
Kaput talál
1
Lövés pontossága
50 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
31
Passzpontosság
10,90 %
Kulcspassz
7
Kulcspassz / 90
5,68
Sikeres csel
2
Cselezési siker
66,70 %

Védekezés és párharc

Szerelés
1
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
2,43
Megnyert párharc
4
Párharcsiker
50 %
Kiharcolt szabálytalanság
0
Elkövetett szabálytalanság
1

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
111 perc
Átlagértékelés
6,40
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,562026. 10. 12.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Veikkausliiga2026Gnistan · Középpályás
39,4index / 100
Meccs7 Kezdő7 Perc111 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,40 Passzpontosság10,90 %
94% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

12 helyi sor
Idegenbeli4–3
Inter Turku–Gnistan

KezdőM · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
KuPS–Gnistan

KezdőM · 4 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,39Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz2Passzpontosság1 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–4
Gnistan–AC Oulu

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli4–0
HJK Helsinki–Gnistan

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–0
VPS–Gnistan

KezdőM · 14 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,56Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz3Passzpontosság3 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Gnistan–Inter Turku

KezdőM · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gnistan–HJK Helsinki

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,08Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz23Passzpontosság14 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
AC Oulu–Gnistan

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Gnistan–KuPS

KezdőM · 3 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,56Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz3Passzpontosság2 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gnistan–Turku PS

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–3
HJK Helsinki–Gnistan

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–2
Gnistan–Ilves

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap4 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap18 perc5 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap111 perc7 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó6 értékelt meccs · szórás: 3,02
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 5518000,003,2410,000,00
Utolsó 107111000,004,275,682,43
Utolsó 207111000,004,275,682,43
Hazai4 meccs
93perc0gól0gólpassz4,21értékelés
Idegenbeli3 meccs
18perc0gól0gólpassz4,32értékelés
Kezdőként7 meccs
111perc0gól0gólpassz4,27értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 7 értékelt pályára lépés
  1. 6,62026. 09. 08.
  2. 6,12026. 09. 18.
  3. 0,02026. 10. 07.
  4. 6,62026. 10. 12.
  5. –2026. 10. 24.
  6. 6,42026. 10. 29.
  7. 0,02026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot3 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 4 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
4 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
4 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
18 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
3 folyamatos pályára lépés
  1. N08.31.–
  2. K09.08.3′
  3. N09.12.–
  4. K09.18.90′
  5. K10.07.0′
  6. K10.12.14′
  7. N10.17.–
  8. K10.24.–
  9. K10.29.4′
  10. K11.02.0′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
18perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 903,24értékelés
Utolsó 10 pályára lépés7 meccses minta
111perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 904,27értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc18
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés4,32

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc46/670,00
Gólpassz / 90 perc46/670,00
Átlagértékelés64/674,27

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.