Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
D. Ghilardi
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

D. Ghilardi

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés13Lefedett pályára lépés
Játékperc40731,3 perc/meccs
Gól + gólpassz30,66 / 90 perc
Átlagértékelés6,8710 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAS RomaSerie A · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex54,0/10094% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
12 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
92,30 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
2
Gól / 90
0,22
Gólpassz / 90
0,44
Lövés
5
Kaput talál
2
Lövés pontossága
40 %
Gólkonverzió
20 %

Passz és kreativitás

Passz
239
Passzpontosság
37,80 %
Kulcspassz
4
Kulcspassz / 90
0,88
Sikeres csel
6
Cselezési siker
75 %

Védekezés és párharc

Szerelés
18
Labdaszerzés
7
Védőakció / 90
5,53
Megnyert párharc
39
Párharcsiker
62,90 %
Kiharcolt szabálytalanság
5
Elkövetett szabálytalanság
7

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,22

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
407 perc
Átlagértékelés
6,87
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,362026. 10. 20.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

4 játékos–csapat–szezon
Serie A2026AS Roma · Védő
54,0index / 100
Meccs7 Kezdő6 Perc257 Gól1 Gólpassz1 G+GP / 900,70 Értékelés6,63 Passzpontosság32,90 %
94% adatlefedettségVisszaeső forma
Bajnokok Ligája2026AS Roma · Védő
53,8index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc105 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,86 Értékelés7,19 Passzpontosság42,20 %
88% adatlefedettségStabil forma
Nemzetek Ligája2026Italy · Védő
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc0 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság0 %
57% adatlefedettségStabil forma
Serie A2025AS Roma · Védő
61,8index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc45 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés7,90 Passzpontosság46 %
82% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

16 helyi sor
Idegenbeli3–2
Manchester United–AS Roma

KezdőD · 15 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,02Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz9Passzpontosság9 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–5
Udinese–AS Roma

KezdőD · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés6,69Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz30Passzpontosság20 %Párharc / megnyert14 / 9Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–2
AS Roma–Cagliari

KezdőD · 8 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,17Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz4Passzpontosság4 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–3
Napoli–AS Roma

KezdőD · 6 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,89Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz6Passzpontosság4 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–0
AS Roma–Slovan Bratislava

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés8,36Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz51Passzpontosság48 %Párharc / megnyert11 / 6Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
AS Roma–Genoa

KezdőD · 2 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,11Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz4Passzpontosság3 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–4
AS Roma–Real Madrid

KezdőD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Como–AS Roma

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–4
Türkiye–Italy

KezdőD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
AS Roma–Inter

Csereként beálltD · 27 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz7Passzpontosság5 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Fenerbahçe–AS Roma

KezdőD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
AS Roma–Atalanta

KezdőD · 28 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,82Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz21Passzpontosság19 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–4
Lecce–AS Roma

KezdőD · 96 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés7,70Kulcspassz–Szerelés5Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz61Passzpontosság54 %Párharc / megnyert18 / 11Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–0
AS Roma–Fiorentina

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Hellas Verona–AS Roma

KezdőD · 45 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,90Kulcspassz1Szerelés4Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz46Passzpontosság46 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
AS Roma–Lazio

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap105 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap211 perc7 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap362 perc12 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó10 értékelt meccs · szórás: 3,10
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55209121,296,630,864,74
Utolsó 1010238121,134,621,134,92
Utolsó 2013407120,665,280,885,53
Hazai6 meccs
155perc0gól2gólpassz5,74értékelés
Idegenbeli7 meccs
252perc1gól0gólpassz4,89értékelés
Kezdőként12 meccs
380perc1gól2gólpassz5,22értékelés
Csereként1 meccs
27perc–gól–gólpassz6,00értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 0,02026. 09. 10.
  2. 6,02026. 09. 19.
  3. 0,02026. 09. 28.
  4. 0,02026. 10. 14.
  5. 7,12026. 10. 17.
  6. 8,42026. 10. 20.
  7. 5,92026. 10. 24.
  8. 6,22026. 10. 27.
  9. 6,72026. 10. 31.
  10. 6,02026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot7 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés4 pályára lépés · 119 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
105 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap4 meccs
119 perc4 kezdés · 2 gólhozzájárulás
30 nap7 meccs
211 perc7 kezdés · 3 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
135,7 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,22 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
7 folyamatos pályára lépés
  1. C09.19.27′
  2. K09.28.0′
  3. N10.11.–
  4. K10.14.0′
  5. K10.17.2′
  6. K10.20.90′
  7. K10.24.6′
  8. K10.27.8′
  9. K10.31.90′
  10. K11.03.15′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
209perc1gól2gólpassz1,29G+GP / 906,63értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
238perc1gól2gólpassz1,13G+GP / 904,62értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc209
Gól1
Gólpassz2
Átlagértékelés6,63

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc162/1800,00
Gólpassz / 90 perc4/1800,86
Átlagértékelés162/1803,60

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.