Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
A. Tetteh
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

A. Tetteh

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés16Lefedett pályára lépés
Játékperc81150,7 perc/meccs
Gól + gólpassz60,67 / 90 perc
Átlagértékelés7,0014 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonPanathinaikosSuper League 1 · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex68,0/10098% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
15 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
93,80 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
5
Gólpassz
1
Gól / 90
0,55
Gólpassz / 90
0,11
Lövés
19
Kaput talál
7
Lövés pontossága
36,80 %
Gólkonverzió
26,30 %

Passz és kreativitás

Passz
131
Passzpontosság
8,50 %
Kulcspassz
9
Kulcspassz / 90
1,00
Sikeres csel
15
Cselezési siker
35,70 %

Védekezés és párharc

Szerelés
3
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
0,44
Megnyert párharc
52
Párharcsiker
44,40 %
Kiharcolt szabálytalanság
20
Elkövetett szabálytalanság
8

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,22

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
811 perc
Átlagértékelés
7
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés9,242026. 09. 06.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen22 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Super League 12026Panathinaikos · Támadó
68,0index / 100
Meccs9 Kezdő9 Perc544 Gól5 Gólpassz0 G+GP / 900,83 Értékelés7,26 Passzpontosság8,80 %
98% adatlefedettségVisszaeső forma
Konferencia-liga2026Panathinaikos · Támadó
40,2index / 100
Meccs4 Kezdő3 Perc173 Gól– Gólpassz1 G+GP / 90– Értékelés6,63 Passzpontosság9,90 %
68% adatlefedettségStabil forma
Nemzetek Ligája2026Greece · Támadó
27,2index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc94 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,68 Passzpontosság5,30 %
86% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

16 helyi sor
Hazai2–0
Gól1Gólpassz0Értékelés7,42Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz14Passzpontosság6 %Párharc / megnyert12 / 3Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Volos NFC–Panathinaikos

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–5
Gól–Gólpassz1Értékelés6,70Kulcspassz2Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz14Passzpontosság10 %Párharc / megnyert14 / 5Csel / sikeres2 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–1
Gól1Gólpassz0Értékelés7,59Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál6 / 1Passz17Passzpontosság11 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Panathinaikos–Borac Banja Luka

Csereként beálltF · 23 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz2Passzpontosság1 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz8Passzpontosság4 %Párharc / megnyert18 / 6Csel / sikeres8 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Greece–Netherlands

KezdőF · 19 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,45Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz3Passzpontosság1 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Germany–Greece

KezdőF · 59 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,74Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz9Passzpontosság6 %Párharc / megnyert10 / 5Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Serbia–Greece

KezdőF · 16 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,86Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz9Passzpontosság6 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Kalamata–Panathinaikos

KezdőF · 79 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,61Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 2Passz21Passzpontosság12 %Párharc / megnyert17 / 10Csel / sikeres7 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Panathinaikos–Panetolikos

KezdőF · 29 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Panathinaikos–Kifisia

KezdőF · 60 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,55Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Panathinaikos–PAOK

KezdőF · 67 perc

Gól2Gólpassz0Értékelés9,24Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 2Passz11Passzpontosság8 %Párharc / megnyert10 / 5Csel / sikeres3 / 3Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Levadiakos–Panathinaikos

KezdőF · 68 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz2Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz7Passzpontosság6 %Párharc / megnyert12 / 5Csel / sikeres6 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Gól–Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz16Passzpontosság11 %Párharc / megnyert12 / 5Csel / sikeres6 / 3Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap80 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap354 perc6 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap811 perc16 pályára lépés · 9 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó9 értékelt meccs · szórás: 0,45
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55264211,027,181,360,34
Utolsó 1010527310,686,960,850,68
Utolsó 2016811510,677,001,000,44
Hazai8 meccs
349perc4gól0gólpassz7,25értékelés
Idegenbeli8 meccs
462perc1gól1gólpassz6,76értékelés
Kezdőként15 meccs
788perc5gól1gólpassz7,00értékelés
Csereként1 meccs
23perc–gól0gólpassz7,00értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 7,62026. 09. 20.
  2. 6,92026. 09. 24.
  3. 6,72026. 09. 27.
  4. 6,52026. 10. 01.
  5. 6,32026. 10. 11.
  6. 7,02026. 10. 15.
  7. 7,62026. 10. 18.
  8. 6,72026. 10. 22.
  9. –2026. 10. 25.
  10. 7,42026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot4 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 170 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
80 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
170 perc3 kezdés · 2 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
354 perc5 kezdés · 3 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
135,2 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,22 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.20.79′
  2. K09.24.16′
  3. K09.27.59′
  4. K10.01.19′
  5. K10.11.90′
  6. C10.15.23′
  7. K10.18.71′
  8. K10.22.90′
  9. K10.25.–
  10. K11.01.80′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
264perc2gól1gólpassz1,02G+GP / 907,18értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
527perc3gól1gólpassz0,68G+GP / 906,96értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc264
Gól2
Gólpassz1
Átlagértékelés7,18

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc2/310,83
Gólpassz / 90 perc30/310,00
Átlagértékelés3/317,26

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.