Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
M. Meerdink
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

M. Meerdink

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés17Lefedett pályára lépés
Játékperc1 23772,8 perc/meccs
Gól + gólpassz100,73 / 90 perc
Átlagértékelés6,9217 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAZ AlkmaarEredivisie · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex60,7/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
17 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
7 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
8
Gólpassz
2
Gól / 90
0,58
Gólpassz / 90
0,15
Lövés
45
Kaput talál
22
Lövés pontossága
48,90 %
Gólkonverzió
17,80 %

Passz és kreativitás

Passz
259
Passzpontosság
12,90 %
Kulcspassz
11
Kulcspassz / 90
0,80
Sikeres csel
10
Cselezési siker
62,50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
7
Labdaszerzés
4
Védőakció / 90
0,80
Megnyert párharc
76
Párharcsiker
48,40 %
Kiharcolt szabálytalanság
22
Elkövetett szabálytalanság
22

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
1 237 perc
Átlagértékelés
6,92
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,202026. 09. 27.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen22 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat3egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat3egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Eredivisie2026AZ Alkmaar · Támadó
60,7index / 100
Meccs10 Kezdő10 Perc865 Gól4 Gólpassz2 G+GP / 900,62 Értékelés6,72 Passzpontosság14 %
100% adatlefedettségStabil forma
Nemzetek Ligája2026Netherlands · Támadó
60,5index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc250 Gól2 Gólpassz0 G+GP / 900,72 Értékelés7,10 Passzpontosság10,20 %
88% adatlefedettségStabil forma
Európa-liga2026AZ Alkmaar · Támadó
68,7index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc122 Gól2 Gólpassz0 G+GP / 901,48 Értékelés7,33 Passzpontosság11,30 %
86% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

17 helyi sor
Idegenbeli1–0
Ajax–AZ Alkmaar

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,48Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 2Passz10Passzpontosság6 %Párharc / megnyert9 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
AZ Alkmaar–Twente

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,83Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 2Passz12Passzpontosság9 %Párharc / megnyert12 / 6Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–4
Ararat-Armenia–AZ Alkmaar

KezdőF · 25 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,29Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz4Passzpontosság1 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Cambuur–AZ Alkmaar

KezdőF · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés6,97Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz19Passzpontosság11 %Párharc / megnyert14 / 7Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gól1Gólpassz0Értékelés7,80Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz6Passzpontosság4 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Feyenoord–AZ Alkmaar

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,21Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz12Passzpontosság7 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Netherlands–Serbia

KezdőF · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,92Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz11Passzpontosság7 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Greece–Netherlands

KezdőF · 70 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,26Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz10Passzpontosság7 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Serbia–Netherlands

KezdőF · 80 perc

Gól2Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / 3Passz19Passzpontosság14 %Párharc / megnyert11 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Netherlands–Germany

KezdőF · 55 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,03Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 2Passz15Passzpontosság10 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
AZ Alkmaar–Telstar

KezdőF · 71 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,88Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz17Passzpontosság11 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Sunderland–AZ Alkmaar

KezdőF · 83 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz23Passzpontosság15 %Párharc / megnyert12 / 6Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
AZ Alkmaar–Willem II

KezdőF · 78 perc

Gól–Gólpassz1Értékelés6,20Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / –Passz18Passzpontosság11 %Párharc / megnyert11 / 7Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–3
Heerenveen–AZ Alkmaar

KezdőF · 90 perc

Gól1Gólpassz1Értékelés7,30Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz28Passzpontosság24 %Párharc / megnyert8 / 1Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–2
Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / –Passz19Passzpontosság13 %Párharc / megnyert8 / 6Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 2Passz8Passzpontosság6 %Párharc / megnyert9 / 7Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–4
Utrecht–AZ Alkmaar

KezdőF · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz28Passzpontosság21 %Párharc / megnyert17 / 8Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap180 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap444 perc7 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap1 237 perc17 pályára lépés · 13 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó10 értékelt meccs · szórás: 0,70
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55309300,876,870,001,17
Utolsó 1010649500,696,900,830,83
Utolsó 20171 237820,736,920,800,80
Hazai7 meccs
443perc2gól1gólpassz6,88értékelés
Idegenbeli10 meccs
794perc6gól1gólpassz6,94értékelés
Kezdőként17 meccs
1 237perc8gól2gólpassz6,92értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 7,02026. 09. 24.
  2. 8,22026. 09. 27.
  3. 6,32026. 10. 01.
  4. 6,92026. 10. 04.
  5. 6,22026. 10. 10.
  6. 7,82026. 10. 15.
  7. 7,02026. 10. 18.
  8. 7,32026. 10. 22.
  9. 5,82026. 10. 25.
  10. 6,52026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 205 perc 14 nap alatt · legutóbb 6,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között6,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
205 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
399 perc6 kezdés · 3 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
123,7 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.24.55′
  2. K09.27.80′
  3. K10.01.70′
  4. K10.04.45′
  5. K10.10.90′
  6. K10.15.14′
  7. K10.18.90′
  8. K10.22.25′
  9. K10.25.90′
  10. K10.31.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
309perc3gól0gólpassz0,87G+GP / 906,87értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
649perc5gól0gólpassz0,69G+GP / 906,90értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc309
Gól3
Gólpassz0
Átlagértékelés6,87

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc32/740,42
Gólpassz / 90 perc23/740,21
Átlagértékelés35/746,72

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.