Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Rafael Luis
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Rafael Luis

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés3Lefedett pályára lépés
Játékperc10836,0 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,952 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonGençlerbirliği S.K.Süper Lig · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex32,7/10086% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 3 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
2 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
66,70 %
Nem lépett pályára
4 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
2
Kaput talál
1
Lövés pontossága
50 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
54
Passzpontosság
31,40 %
Kulcspassz
–
Kulcspassz / 90
–
Sikeres csel
2
Cselezési siker
100 %

Védekezés és párharc

Szerelés
2
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
1,67
Megnyert párharc
7
Párharcsiker
63,60 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
108 perc
Átlagértékelés
6,95
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés72026. 10. 25.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Süper Lig2026Gençlerbirliği S.K. · Középpályás
32,7index / 100
Meccs3 Kezdő2 Perc108 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,95 Passzpontosság31,40 %
86% adatlefedettségStabil forma
Ligue 12025Strasbourg · Középpályás
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

7 helyi sor
Hazai5–0
Gençlerbirliği S.K.–Alanyaspor

Csereként beálltM · 18 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz10Passzpontosság7 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz–Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz44Passzpontosság37 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli4–0
Başakşehir–Gençlerbirliği S.K.

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–2
Gençlerbirliği S.K.–Kasımpaşa

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli5–0
Trabzonspor–Gençlerbirliği S.K.

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai5–4
Strasbourg–Monaco

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap18 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap108 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap108 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott2 értékelt meccs · szórás: 0,05
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 53108000,006,95–1,67
Utolsó 103108000,006,95–1,67
Utolsó 203108000,006,95–1,67
Hazai2 meccs
18perc0gól0gólpassz6,90értékelés
Idegenbeli1 meccs
90perc0gól0gólpassz7,00értékelés
Kezdőként2 meccs
90perc0gól0gólpassz7,00értékelés
Csereként1 meccs
18perc0gól0gólpassz6,90értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 3 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 10. 17.
  2. 7,02026. 10. 25.
  3. 6,92026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot3 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 108 perc 14 nap alatt · legutóbb 8,2 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között8,2 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
18 perc0 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
108 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
108 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
3 folyamatos pályára lépés
  1. N05.17.–
  2. N09.06.–
  3. N09.13.–
  4. N09.19.–
  5. K10.17.–
  6. K10.25.90′
  7. C11.02.18′
Utolsó 5 pályára lépés3 meccses minta
108perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,95értékelés
Utolsó 10 pályára lépés3 meccses minta
108perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,95értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc108
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,95

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc86/970,00
Gólpassz / 90 perc89/970,00
Átlagértékelés50/976,95

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.