Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
B. Domínguez
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

B. Domínguez

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc12715,9 perc/meccs
Gól + gólpassz10,71 / 90 perc
Átlagértékelés6,634 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonSassuoloSerie A · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex27,8/10094% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
6 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
75 %
Nem lépett pályára
7 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,71
Gólpassz / 90
0
Lövés
4
Kaput talál
3
Lövés pontossága
75 %
Gólkonverzió
25 %

Passz és kreativitás

Passz
41
Passzpontosság
10,50 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
1,42
Sikeres csel
2
Cselezési siker
66,70 %

Védekezés és párharc

Szerelés
2
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
1,42
Megnyert párharc
7
Párharcsiker
43,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
0

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
127 perc
Átlagértékelés
6,63
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,562026. 09. 02.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Serie A2026Sassuolo · Támadó
27,8index / 100
Meccs7 Kezdő5 Perc72 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,32 Passzpontosság9,70 %
94% adatlefedettségStabil forma
Olasz Kupa2026Sassuolo · Támadó
71,8index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc55 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 901,64 Értékelés7,56 Passzpontosság12 %
82% adatlefedettségStabil forma
Serie A2025Bologna · Támadó
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

15 helyi sor
Hazai2–4
Sassuolo–Fiorentina

KezdőF · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–6
Sassuolo–Lazio

KezdőF · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Como–Sassuolo

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli4–2
Frosinone–Sassuolo

KezdőF · 23 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,36Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz15Passzpontosság13 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Sassuolo–AC Milan

KezdőF · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Monza–Sassuolo

Csereként beálltF · 24 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz8Passzpontosság7 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Sassuolo–Juventus

Csereként beálltF · 25 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz4Passzpontosság3 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Bologna–Sassuolo

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Sassuolo–Frosinone

KezdőM · 55 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,56Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz14Passzpontosság12 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Sassuolo–Torino

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
Atalanta–Sassuolo

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–0
Sassuolo–Cesena

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–3
Bologna–Inter

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–1
Atalanta–Bologna

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–3
Napoli–Bologna

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap0 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap23 perc5 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap127 perc8 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó7 értékelt meccs · szórás: 3,31
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 5523000,001,593,910,00
Utolsó 108127100,713,791,421,42
Utolsó 208127100,713,791,421,42
Hazai5 meccs
80perc1gól0gólpassz2,77értékelés
Idegenbeli3 meccs
47perc0gól0gólpassz6,33értékelés
Kezdőként6 meccs
78perc1gól0gólpassz2,78értékelés
Csereként2 meccs
49perc–gól–gólpassz6,30értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. 7,62026. 09. 02.
  2. 6,32026. 09. 13.
  3. 6,32026. 09. 18.
  4. 0,02026. 10. 11.
  5. 6,42026. 10. 16.
  6. –2026. 10. 24.
  7. 0,02026. 10. 27.
  8. 0,02026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot5 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 0 perc 14 nap alatt · legutóbb 6,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között6,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
0 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
0 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
23 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
127,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
7 folyamatos pályára lépés
  1. N08.29.–
  2. K09.02.55′
  3. N09.06.–
  4. C09.13.25′
  5. C09.18.24′
  6. K10.11.0′
  7. K10.16.23′
  8. K10.24.–
  9. K10.27.0′
  10. K11.02.0′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
23perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 901,59értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
127perc1gól0gólpassz0,71G+GP / 903,79értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc23
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés1,59

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.