Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Eliezer Mayenda
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Eliezer Mayenda

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés11Lefedett pályára lépés
Játékperc19517,7 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,5510 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonRennesLigue 1 · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex25,4/10094% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
81,80 %
Nem lépett pályára
4 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
7
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
44
Passzpontosság
4,60 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
1,38
Sikeres csel
4
Cselezési siker
40 %

Védekezés és párharc

Szerelés
4
Labdaszerzés
5
Védőakció / 90
4,15
Megnyert párharc
13
Párharcsiker
46,40 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
2

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
195 perc
Átlagértékelés
6,55
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,052026. 10. 15.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Ligue 12026Rennes · Támadó
25,4index / 100
Meccs7 Kezdő5 Perc144 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,50 Passzpontosság5,50 %
94% adatlefedettségStabil forma
Európa-liga2026Rennes · Támadó
25,6index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc51 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,62 Passzpontosság1,10 %
88% adatlefedettségStabil forma
Premier League2025Sunderland · Támadó
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

15 helyi sor
Hazai0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,49Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz1Passzpontosság0 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli5–2
Nice–Rennes

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–0
Rennes–Strasbourg

KezdőF · 26 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,53Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz4Passzpontosság2 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Juventus–Rennes

KezdőF · 9 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz1Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–3
Paris FC–Rennes

KezdőF · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Rennes–OFI

KezdőF · 23 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,05Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz4Passzpontosság1 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–1
Rennes–Auxerre

Csereként beálltF · 23 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz3Passzpontosság3 %Párharc / megnyert1 / –Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–0
Lyon–Rennes

KezdőM · 62 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,73Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz10Passzpontosság7 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Sturm Graz–Rennes

KezdőF · 10 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,42Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz3Passzpontosság2 %Párharc / megnyert2 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Rennes–Marseille

KezdőF · 4 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,55Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz3Passzpontosság3 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Angers–Rennes

KezdőF · 13 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,69Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz5Passzpontosság3 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Rennes–Le Mans

Csereként beálltF · 16 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz10Passzpontosság8 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Rennes–Paris Saint Germain

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Sunderland–Chelsea

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–3
Everton–Sunderland

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap9 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap90 perc6 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap195 perc11 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó10 értékelt meccs · szórás: 1,98
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 5567000,005,311,345,37
Utolsó 1010179000,005,861,014,02
Utolsó 2011195000,005,951,384,15
Hazai6 meccs
101perc0gól0gólpassz6,69értékelés
Idegenbeli5 meccs
94perc0gól0gólpassz5,07értékelés
Kezdőként9 meccs
156perc0gól0gólpassz5,77értékelés
Csereként2 meccs
39perc–gól0gólpassz6,75értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,72026. 09. 06.
  2. 6,62026. 09. 11.
  3. 6,42026. 09. 16.
  4. 5,72026. 09. 19.
  5. 6,62026. 10. 11.
  6. 7,12026. 10. 15.
  7. 0,02026. 10. 18.
  8. 6,52026. 10. 22.
  9. 6,52026. 10. 25.
  10. 6,52026. 11. 04.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-11-04.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 44 perc 14 nap alatt · legutóbb 10,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között10,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
9 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
44 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
90 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
1 folyamatos pályára lépés
  1. K09.11.4′
  2. K09.16.10′
  3. K09.19.62′
  4. C10.11.23′
  5. K10.15.23′
  6. K10.18.0′
  7. K10.22.9′
  8. K10.25.26′
  9. N10.30.–
  10. K11.04.9′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
67perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,31értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
179perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,86értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc44
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés4,88

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.