Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
N. Paz
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

N. Paz

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés12Lefedett pályára lépés
Játékperc76363,6 perc/meccs
Gól + gólpassz141,65 / 90 perc
Átlagértékelés8,1510 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonComoSerie A · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex80,1/10094% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
12 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
4 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
7
Gólpassz
7
Gól / 90
0,83
Gólpassz / 90
0,83
Lövés
40
Kaput talál
15
Lövés pontossága
37,50 %
Gólkonverzió
17,50 %

Passz és kreativitás

Passz
469
Passzpontosság
43 %
Kulcspassz
19
Kulcspassz / 90
2,24
Sikeres csel
19
Cselezési siker
54,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
22
Labdaszerzés
11
Védőakció / 90
3,89
Megnyert párharc
59
Párharcsiker
53,60 %
Kiharcolt szabálytalanság
12
Elkövetett szabálytalanság
15

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,24

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
763 perc
Átlagértékelés
8,15
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés9,902026. 11. 04.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen31 gól · 2 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat3egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat3egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Serie A2026Como · Középpályás
80,1index / 100
Meccs7 Kezdő7 Perc400 Gól3 Gólpassz2 G+GP / 901,13 Értékelés7,96 Passzpontosság45,10 %
94% adatlefedettségStabil forma
Bajnokok Ligája2026Como · Középpályás
89,0index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc318 Gól3 Gólpassz5 G+GP / 902,26 Értékelés8,50 Passzpontosság41,60 %
88% adatlefedettségStabil forma
Felkészülési mérkőzések2026Argentina · Középpályás
60,8index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc45 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 902 Értékelés7,70 Passzpontosság37 %
82% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

14 helyi sor
Idegenbeli1–9
Lens–Como

KezdőM · 58 perc

Gól1Gólpassz2Értékelés9,90Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 2Passz35Passzpontosság26 %Párharc / megnyert15 / 7Csel / sikeres5 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Como–Venezia

KezdőM · 73 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,08Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz45Passzpontosság40 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres5 / 4Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Torino–Como

KezdőM · 90 perc

Gól1Gólpassz1Értékelés9Kulcspassz3Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál6 / 1Passz49Passzpontosság43 %Párharc / megnyert10 / 6Csel / sikeres4 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Como–Sassuolo

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai4–1
Como–Manchester United

KezdőM · 80 perc

Gól2Gólpassz1Értékelés9,23Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 4Passz62Passzpontosság49 %Párharc / megnyert16 / 8Csel / sikeres5 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Fiorentina–Como

KezdőM · 61 perc

Gól1Gólpassz1Értékelés8,30Kulcspassz1Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 2Passz30Passzpontosság28 %Párharc / megnyert12 / 6Csel / sikeres2 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
Feyenoord–Como

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,44Kulcspassz2Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz47Passzpontosság43 %Párharc / megnyert11 / 5Csel / sikeres3 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Como–AS Roma

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–0
Argentina–Benin

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai7–0
Argentina–Burkina Faso

KezdőM · 45 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,70Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 2Passz42Passzpontosság37 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Frosinone–Como

KezdőM · 96 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés7,20Kulcspassz4Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál7 / 2Passz48Passzpontosság42 %Párharc / megnyert11 / 7Csel / sikeres6 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–1
Como–RB Leipzig

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz2Értékelés8,42Kulcspassz2Szerelés5Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz44Passzpontosság42 %Párharc / megnyert16 / 11Csel / sikeres4 / 4Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–4
Genoa–Como

KezdőM · 80 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz67Passzpontosság60 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Napoli–Como

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap131 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap452 perc7 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap763 perc12 pályára lépés · 8 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó9 értékelt meccs · szórás: 1,07
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55362552,498,702,493,23
Utolsó 1010683671,718,142,373,95
Utolsó 2012763771,658,152,243,89
Hazai5 meccs
288perc3gól3gólpassz8,11értékelés
Idegenbeli7 meccs
475perc4gól4gólpassz8,17értékelés
Kezdőként12 meccs
763perc7gól7gólpassz8,15értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 8,42026. 09. 10.
  2. 7,22026. 09. 20.
  3. 7,72026. 10. 04.
  4. –2026. 10. 11.
  5. 6,42026. 10. 14.
  6. 8,32026. 10. 18.
  7. 9,22026. 10. 21.
  8. 9,02026. 10. 27.
  9. 7,12026. 11. 01.
  10. 9,92026. 11. 04.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot3 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 221 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,4 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,4 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
131 perc2 kezdés · 3 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
221 perc3 kezdés · 5 gólhozzájárulás
30 nap7 meccs
452 perc7 kezdés · 10 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
54,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,24 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
3 folyamatos pályára lépés
  1. K10.04.45′
  2. N10.07.–
  3. K10.11.–
  4. K10.14.90′
  5. K10.18.61′
  6. K10.21.80′
  7. N10.24.–
  8. K10.27.90′
  9. K11.01.73′
  10. K11.04.58′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
362perc5gól5gólpassz2,49G+GP / 908,70értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
683perc6gól7gólpassz1,71G+GP / 908,14értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc301
Gól4
Gólpassz4
Átlagértékelés8,80

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc5/2121,18
Gólpassz / 90 perc1/2121,97
Átlagértékelés1/2129,18

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.