Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
F. Nsingi
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

F. Nsingi

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés11Lefedett pályára lépés
Játékperc19717,9 perc/meccs
Gól + gólpassz10,46 / 90 perc
Átlagértékelés6,583 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonFC OSSEerste Divisie · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex38,5/100100% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
11 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,46
Lövés
2
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
36
Passzpontosság
8,40 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
1,37
Sikeres csel
2
Cselezési siker
66,70 %

Védekezés és párharc

Szerelés
2
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0,91
Megnyert párharc
17
Párharcsiker
58,60 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
2

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
197 perc
Átlagértékelés
6,58
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,132026. 10. 03.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Eerste Divisie2026FC OSS · Támadó
38,5index / 100
Meccs11 Kezdő11 Perc197 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,46 Értékelés6,58 Passzpontosság8,40 %
100% adatlefedettségStabil forma
KNVB Beker2026FC OSS · Támadó
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

12 helyi sor
Idegenbeli2–0
Heracles–FC OSS

KezdőF · 64 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,32Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz12Passzpontosság7 %Párharc / megnyert16 / 9Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
PEC Zwolle–FC OSS

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–3
FC OSS–Jong Ajax

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
Den Bosch–FC OSS

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–1
FC OSS–Helmond Sport

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai4–1
FC OSS–MVV

KezdőF · 70 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,13Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz14Passzpontosság12 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Emmen–FC OSS

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–0
FC OSS–Dordrecht

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–1
VVV Venlo–FC OSS

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
Vitesse–FC OSS

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–1
FC OSS–Jong Utrecht

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–0
Jong PSV U21–FC OSS

KezdőF · 63 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / –Passz10Passzpontosság5 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap64 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap64 perc4 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap197 perc11 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó2 értékelt meccs · szórás: 0,40
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55134010,676,731,341,34
Utolsó 1010134010,676,731,341,34
Utolsó 2011197010,466,581,370,91
Hazai5 meccs
70perc0gól1gólpassz7,13értékelés
Idegenbeli6 meccs
127perc0gól0gólpassz6,31értékelés
Kezdőként11 meccs
197perc0gól1gólpassz6,58értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 28.
  2. –2026. 09. 04.
  3. –2026. 09. 11.
  4. –2026. 09. 18.
  5. –2026. 09. 26.
  6. 7,12026. 10. 03.
  7. –2026. 10. 09.
  8. –2026. 10. 16.
  9. –2026. 10. 23.
  10. 6,32026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-11-02.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 64 perc 14 nap alatt · legutóbb 10,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között10,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
64 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
64 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
64 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
197,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
1 folyamatos pályára lépés
  1. K09.04.–
  2. K09.11.–
  3. K09.18.–
  4. K09.26.–
  5. K10.03.70′
  6. K10.09.–
  7. K10.16.–
  8. K10.23.–
  9. N10.28.–
  10. K11.02.64′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
134perc0gól1gólpassz0,67G+GP / 906,73értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
134perc0gól1gólpassz0,67G+GP / 906,73értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc64
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,32

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc33/510,00
Gólpassz / 90 perc7/510,46
Átlagértékelés31/516,58

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.