Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
N. Ait Mouhou
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

N. Ait Mouhou

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés12Lefedett pályára lépés
Játékperc38832,3 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,425 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonVVV VenloEerste Divisie · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex38,4/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
12 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
2
Kaput talál
1
Lövés pontossága
50 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
74
Passzpontosság
11,70 %
Kulcspassz
4
Kulcspassz / 90
0,93
Sikeres csel
2
Cselezési siker
16,70 %

Védekezés és párharc

Szerelés
11
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
3,02
Megnyert párharc
22
Párharcsiker
37,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
6
Elkövetett szabálytalanság
8

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,23

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
388 perc
Átlagértékelés
6,42
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,602026. 08. 30.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Eerste Divisie2026VVV Venlo · Középpályás
38,4index / 100
Meccs11 Kezdő11 Perc292 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,40 Passzpontosság9,30 %
100% adatlefedettségStabil forma
KNVB Beker2026VVV Venlo · Középpályás
28,5index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc96 Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés6,50 Passzpontosság17 %
72% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

12 helyi sor
Idegenbeli1–2
MVV–VVV Venlo

KezdőM · 68 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,40Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz13Passzpontosság10 %Párharc / megnyert10 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
VVV Venlo–Vitesse

KezdőM · 96 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz23Passzpontosság17 %Párharc / megnyert14 / 6Csel / sikeres2 / –Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–4
Dordrecht–VVV Venlo

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,98Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz9Passzpontosság6 %Párharc / megnyert15 / 5Csel / sikeres4 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–4
VVV Venlo–Jong AZ

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–3
Jong Ajax–VVV Venlo

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–0
VVV Venlo–Roda

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–2
FC Volendam–VVV Venlo

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–3
Jong Utrecht–VVV Venlo

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–1
VVV Venlo–FC OSS

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli4–2
Helmond Sport–VVV Venlo

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai4–0
VVV Venlo–Emmen

KezdőM · 71 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz1Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz12Passzpontosság7 %Párharc / megnyert13 / 5Csel / sikeres4 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
NAC Breda–VVV Venlo

KezdőM · 63 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,60Kulcspassz–Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz17Passzpontosság12 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap164 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap254 perc6 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap388 perc12 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott3 értékelt meccs · szórás: 0,23
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55254000,006,291,062,48
Utolsó 1010254000,006,291,062,48
Utolsó 2012388000,006,420,933,02
Hazai5 meccs
167perc–gól0gólpassz6,55értékelés
Idegenbeli7 meccs
221perc0gól0gólpassz6,33értékelés
Kezdőként12 meccs
388perc0gól0gólpassz6,42értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 09. 04.
  2. –2026. 09. 11.
  3. –2026. 09. 18.
  4. –2026. 09. 26.
  5. –2026. 10. 04.
  6. –2026. 10. 09.
  7. –2026. 10. 16.
  8. 6,02026. 10. 24.
  9. 6,52026. 10. 28.
  10. 6,42026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 254 perc 14 nap alatt · legutóbb 2,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között2,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
68 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
254 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
254 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,23 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.04.–
  2. K09.11.–
  3. K09.18.–
  4. K09.26.–
  5. K10.04.–
  6. K10.09.–
  7. K10.16.–
  8. K10.24.90′
  9. K10.28.96′
  10. K10.31.68′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
254perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,29értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
254perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,29értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc254
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,29

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc75/1160,00
Gólpassz / 90 perc73/1160,00
Átlagértékelés70/1166,40

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.