Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Salma Paralluelo
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Salma Paralluelo

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés5Lefedett pályára lépés
Játékperc12725,4 perc/meccs
Gól + gólpassz32,13 / 90 perc
Átlagértékelés8,412 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonLyon WFeminine Division 1 · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex74,7/10086% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
5 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
1
Gól / 90
1,42
Gólpassz / 90
0,71
Lövés
7
Kaput talál
5
Lövés pontossága
71,40 %
Gólkonverzió
28,60 %

Passz és kreativitás

Passz
53
Passzpontosság
23,60 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
1,42
Sikeres csel
1
Cselezési siker
14,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
2
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
1,42
Megnyert párharc
5
Párharcsiker
31,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
1
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,71

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
127 perc
Átlagértékelés
8,41
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés92026. 10. 17.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen21 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat2egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Feminine Division 12026Lyon W · Középpályás
74,7index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc127 Gól2 Gólpassz1 G+GP / 902,13 Értékelés8,41 Passzpontosság23,60 %
86% adatlefedettségStabil forma
UEFA Champions League Women2026Lyon W · Középpályás
5,0index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
19% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

5 helyi sor
Hazai5–0
Lyon W–Marseille W

KezdőM · 63 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,82Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz22Passzpontosság16 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres2 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–4
Gól1Gólpassz1Értékelés9Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 4Passz31Passzpontosság29 %Párharc / megnyert9 / 2Csel / sikeres5 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–0
Lyon W–Toulouse W

KezdőF · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Lyon W–Chelsea W

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–8
Servette Chênois W–Lyon W

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap127 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap127 perc4 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap127 perc5 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó3 értékelt meccs · szórás: 3,99
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55127212,135,611,421,42
Utolsó 105127212,135,611,421,42
Utolsó 205127212,135,611,421,42
Hazai3 meccs
63perc1gól0gólpassz3,91értékelés
Idegenbeli2 meccs
64perc1gól1gólpassz9,00értékelés
Kezdőként5 meccs
127perc2gól1gólpassz5,61értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 5 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 09. 23.
  2. –2026. 09. 30.
  3. 0,02026. 10. 03.
  4. 9,02026. 10. 17.
  5. 7,82026. 10. 24.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot5 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 63 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
63 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap2 meccs
127 perc2 kezdés · 3 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
42,3 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,71 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
5 folyamatos pályára lépés
  1. K09.23.–
  2. K09.30.–
  3. K10.03.0′
  4. K10.17.64′
  5. K10.24.63′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
127perc2gól1gólpassz2,13G+GP / 905,61értékelés
Utolsó 10 pályára lépés5 meccses minta
127perc2gól1gólpassz2,13G+GP / 905,61értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc127
Gól2
Gólpassz1
Átlagértékelés5,61

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.