Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Nacho Ferri
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Nacho Ferri

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés13Lefedett pályára lépés
Játékperc85966,1 perc/meccs
Gól + gólpassz60,63 / 90 perc
Átlagértékelés6,9413 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonFeyenoordEredivisie · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex70,8/10098% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
11 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
84,60 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
5
Gólpassz
1
Gól / 90
0,52
Gólpassz / 90
0,10
Lövés
25
Kaput talál
14
Lövés pontossága
56 %
Gólkonverzió
20 %

Passz és kreativitás

Passz
154
Passzpontosság
8,90 %
Kulcspassz
5
Kulcspassz / 90
0,52
Sikeres csel
5
Cselezési siker
29,40 %

Védekezés és párharc

Szerelés
8
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
0,94
Megnyert párharc
71
Párharcsiker
50 %
Kiharcolt szabálytalanság
24
Elkövetett szabálytalanság
17

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,10

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
859 perc
Átlagértékelés
6,94
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,602026. 09. 13.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen22 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat3egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat3egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Eredivisie2026Feyenoord · Támadó
70,8index / 100
Meccs9 Kezdő7 Perc565 Gól5 Gólpassz1 G+GP / 900,96 Értékelés7,18 Passzpontosság9,50 %
98% adatlefedettségStabil forma
Bajnokok Ligája2026Feyenoord · Támadó
25,4index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc294 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,41 Passzpontosság7,10 %
88% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

14 helyi sor
Hazai0–3
Feyenoord–Inter

KezdőF · 62 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,79Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz10Passzpontosság10 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Feyenoord–Fortuna Sittard

KezdőF · 76 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz12Passzpontosság11 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
PSV Eindhoven–Feyenoord

KezdőF · 89 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 3Passz19Passzpontosság12 %Párharc / megnyert16 / 7Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Real Betis–Feyenoord

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,03Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz10Passzpontosság7 %Párharc / megnyert14 / 4Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–4
Telstar–Feyenoord

KezdőF · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,13Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 2Passz14Passzpontosság10 %Párharc / megnyert18 / 12Csel / sikeres3 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Feyenoord–Como

KezdőF · 79 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,34Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz13Passzpontosság6 %Párharc / megnyert17 / 8Csel / sikeres4 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Feyenoord–AZ Alkmaar

KezdőF · 89 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,32Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz19Passzpontosság7 %Párharc / megnyert17 / 7Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–0
Feyenoord–Utrecht

KezdőF · 61 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,68Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / 3Passz10Passzpontosság4 %Párharc / megnyert18 / 10Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–7
PEC Zwolle–Feyenoord

KezdőF · 64 perc

Gól2Gólpassz0Értékelés8,60Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál6 / 4Passz14Passzpontosság8 %Párharc / megnyert9 / 6Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli5–1
Barcelona–Feyenoord

KezdőF · 63 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,48Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz5Passzpontosság4 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
NEC Nijmegen–Feyenoord

KezdőF · 59 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,49Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz19Passzpontosság14 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Feyenoord–ADO Den Haag

Csereként beálltF · 14 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz1Passzpontosság1 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–5
Cambuur–Feyenoord

Csereként beálltF · 23 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz8Passzpontosság6 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Feyenoord–GO Ahead Eagles

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap138 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap575 perc7 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap859 perc13 pályára lépés · 9 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó10 értékelt meccs · szórás: 0,85
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55407100,226,690,440,00
Utolsó 1010763500,596,990,350,71
Utolsó 2013859510,636,940,520,94
Hazai6 meccs
381perc2gól0gólpassz6,86értékelés
Idegenbeli7 meccs
478perc3gól1gólpassz7,02értékelés
Kezdőként11 meccs
822perc5gól1gólpassz7,03értékelés
Csereként2 meccs
37perc–gól0gólpassz6,45értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,52026. 09. 09.
  2. 8,62026. 09. 13.
  3. 7,72026. 09. 20.
  4. 7,32026. 10. 10.
  5. 6,32026. 10. 14.
  6. 8,12026. 10. 17.
  7. 6,02026. 10. 21.
  8. 6,22026. 10. 25.
  9. 6,32026. 10. 31.
  10. 6,82026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 227 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,2 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,2 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
138 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
227 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap7 meccs
575 perc7 kezdés · 2 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
143,2 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,10 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.09.63′
  2. K09.13.64′
  3. K09.20.61′
  4. K10.10.89′
  5. K10.14.79′
  6. K10.17.90′
  7. K10.21.90′
  8. K10.25.89′
  9. K10.31.76′
  10. K11.03.62′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
407perc1gól0gólpassz0,22G+GP / 906,69értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
763perc5gól0gólpassz0,59G+GP / 906,99értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc407
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés6,69

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc74/750,00
Gólpassz / 90 perc72/750,00
Átlagértékelés57/756,41

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.