Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
H. Carneil
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

H. Carneil

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés10Lefedett pályára lépés
Játékperc50450,4 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,236 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonHalmstadAllsvenskan · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex31,6/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
17
Kaput talál
4
Lövés pontossága
23,50 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
221
Passzpontosság
30,90 %
Kulcspassz
4
Kulcspassz / 90
0,71
Sikeres csel
8
Cselezési siker
38,10 %

Védekezés és párharc

Szerelés
4
Labdaszerzés
3
Védőakció / 90
1,25
Megnyert párharc
22
Párharcsiker
33,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
6
Elkövetett szabálytalanság
8

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,18

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
504 perc
Átlagértékelés
6,23
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,752026. 09. 20.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Allsvenskan2026Halmstad · Középpályás
31,6index / 100
Meccs10 Kezdő10 Perc504 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,23 Passzpontosság30,90 %
100% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Idegenbeli2–0
Sirius–Halmstad

KezdőF · 84 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,37Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz38Passzpontosság29 %Párharc / megnyert10 / 3Csel / sikeres5 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–3
Halmstad–Malmo FF

KezdőM · 80 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,06Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 1Passz31Passzpontosság26 %Párharc / megnyert10 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Halmstad–Hammarby FF

KezdőM · 81 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,21Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz33Passzpontosság27 %Párharc / megnyert10 / 4Csel / sikeres4 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–0
IF Elfsborg–Halmstad

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,06Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz48Passzpontosság42 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Halmstad–AIK Stockholm

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,75Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál8 / 3Passz36Passzpontosság28 %Párharc / megnyert12 / 6Csel / sikeres4 / 4Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
IFK Goteborg–Halmstad

KezdőM · 79 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,92Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz35Passzpontosság29 %Párharc / megnyert15 / 3Csel / sikeres4 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Degerfors IF–Halmstad

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
Halmstad–Kalmar FF

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Orgryte IS–Halmstad

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–0
BK Hacken–Halmstad

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap164 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap335 perc4 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap504 perc10 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott6 értékelt meccs · szórás: 0,27
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55425000,006,290,641,06
Utolsó 1010504000,006,230,711,25
Utolsó 2010504000,006,230,711,25
Hazai4 meccs
251perc0gól0gólpassz6,34értékelés
Idegenbeli6 meccs
253perc0gól0gólpassz6,12értékelés
Kezdőként10 meccs
504perc0gól0gólpassz6,23értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 17.
  2. –2026. 08. 22.
  3. –2026. 08. 29.
  4. –2026. 09. 05.
  5. 5,92026. 09. 12.
  6. 6,82026. 09. 20.
  7. 6,12026. 10. 12.
  8. 6,22026. 10. 18.
  9. 6,12026. 10. 28.
  10. 6,42026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 164 perc 14 nap alatt · legutóbb 6,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között6,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
84 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
164 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
335 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,18 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.17.–
  2. K08.22.–
  3. K08.29.–
  4. K09.05.–
  5. K09.12.79′
  6. K09.20.90′
  7. K10.12.90′
  8. K10.18.81′
  9. K10.28.80′
  10. K11.03.84′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
425perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,29értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
504perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,23értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc425
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,29

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc87/1070,00
Gólpassz / 90 perc84/1070,00
Átlagértékelés82/1076,20

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.