Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Veljko Simić
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Veljko Simić

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc33837,6 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,374 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonSabah FABajnokok Ligája · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex30,7/10098% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
7
Kaput talál
2
Lövés pontossága
28,60 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
105
Passzpontosság
22,90 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,53
Sikeres csel
4
Cselezési siker
57,10 %

Védekezés és párharc

Szerelés
4
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
1,60
Megnyert párharc
9
Párharcsiker
31 %
Kiharcolt szabálytalanság
1
Elkövetett szabálytalanság
5

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,27

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
338 perc
Átlagértékelés
6,37
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,902026. 08. 25.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Bajnokok Ligája2026Sabah FA · Középpályás
30,7index / 100
Meccs9 Kezdő9 Perc338 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,37 Passzpontosság22,90 %
98% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Idegenbeli4–1
Viking–Sabah FA

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés5,69Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 1Passz29Passzpontosság20 %Párharc / megnyert8 / 2Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Sabah FA–Slavia Praha

KezdőM · 86 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz16Passzpontosság13 %Párharc / megnyert8 / 2Csel / sikeres1 / –Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,68Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz30Passzpontosság28 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–2
Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz2Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz30Passzpontosság26 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Hapoel Beer Sheva–Sabah FA

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai4–0
Sabah FA–Aarhus

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–2
KuPS–Sabah FA

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
Sabah FA–KuPS

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap– perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap176 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap338 perc7 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó4 értékelt meccs · szórás: 0,47
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55338000,006,370,531,60
Utolsó 109338000,006,370,531,60
Utolsó 209338000,006,370,531,60
Hazai5 meccs
263perc0gól0gólpassz6,26értékelés
Idegenbeli4 meccs
75perc0gól0gólpassz6,68értékelés
Kezdőként9 meccs
338perc0gól0gólpassz6,37értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 07. 21.
  2. –2026. 07. 28.
  3. –2026. 08. 11.
  4. –2026. 08. 19.
  5. 6,92026. 08. 25.
  6. 6,72026. 09. 10.
  7. 6,22026. 10. 13.
  8. 5,72026. 10. 20.
  9. –2026. 11. 04.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot9 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésNincs elég adatA 14 napos ablakban nincs lefedett játékperc.
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között15,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
–1 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
–1 kezdés · – gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
176 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,27 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
9 folyamatos pályára lépés
  1. K07.21.–
  2. K07.28.–
  3. K08.11.–
  4. K08.19.–
  5. K08.25.87′
  6. K09.10.75′
  7. K10.13.86′
  8. K10.20.90′
  9. K11.04.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
338perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,37értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
338perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,37értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc338
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,37

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc66/1970,00
Gólpassz / 90 perc62/1970,00
Átlagértékelés123/1976,37

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.