Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Jaden Slory
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Jaden Slory

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés7Lefedett pályára lépés
Játékperc51173,0 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,207 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonWillem IIEredivisie · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex40,1/10092% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
6 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
85,70 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
13
Kaput talál
6
Lövés pontossága
46,20 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
105
Passzpontosság
13,90 %
Kulcspassz
7
Kulcspassz / 90
1,23
Sikeres csel
2
Cselezési siker
16,70 %

Védekezés és párharc

Szerelés
14
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
2,82
Megnyert párharc
26
Párharcsiker
43,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
7
Elkövetett szabálytalanság
7

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
1
Lap / 90
0,53

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
511 perc
Átlagértékelés
6,20
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,772026. 09. 19.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Eredivisie2026Willem II · Középpályás
40,1index / 100
Meccs6 Kezdő6 Perc491 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,31 Passzpontosság14,40 %
92% adatlefedettségStabil forma
KNVB Beker2026Willem II · Támadó
2,8index / 100
Meccs1 Kezdő0 Perc20 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés5,50 Passzpontosság5 %
82% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

7 helyi sor
Idegenbeli3–4
Helmond Sport–Willem II

Csereként beálltF · 20 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,50Kulcspassz–Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz6Passzpontosság5 %Párharc / megnyert3 / 0Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 1 piros
Hazai1–6
Willem II–Cambuur

KezdőM · 68 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,75Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz9Passzpontosság4 %Párharc / megnyert12 / 3Csel / sikeres2 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
Gól0Gólpassz0Értékelés5,90Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz17Passzpontosság13 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Willem II–Fortuna Sittard

KezdőM · 82 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,77Kulcspassz4Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 2Passz21Passzpontosság17 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
AZ Alkmaar–Willem II

KezdőM · 88 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz16Passzpontosság13 %Párharc / megnyert12 / 5Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–3
Willem II–Excelsior

KezdőM · 82 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,45Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz22Passzpontosság20 %Párharc / megnyert11 / 6Csel / sikeres2 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Willem II–Heerenveen

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz1Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz14Passzpontosság12 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap88 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap169 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap511 perc7 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó7 értékelt meccs · szórás: 0,45
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55339000,006,121,332,65
Utolsó 107511000,006,201,232,82
Utolsó 207511000,006,201,232,82
Hazai4 meccs
322perc0gól0gólpassz6,32értékelés
Idegenbeli3 meccs
189perc0gól0gólpassz6,03értékelés
Kezdőként6 meccs
491perc0gól0gólpassz6,31értékelés
Csereként1 meccs
20perc0gól0gólpassz5,50értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 7 értékelt pályára lépés
  1. 6,32026. 08. 30.
  2. 6,52026. 09. 05.
  3. 6,72026. 09. 11.
  4. 6,82026. 09. 19.
  5. 5,92026. 10. 17.
  6. 5,82026. 10. 24.
  7. 5,52026. 10. 27.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot7 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 20 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
20 perc0 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
169 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,53 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
7 folyamatos pályára lépés
  1. K08.30.90′
  2. K09.05.82′
  3. K09.11.88′
  4. K09.19.82′
  5. K10.17.81′
  6. K10.24.68′
  7. C10.27.20′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
339perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,12értékelés
Utolsó 10 pályára lépés7 meccses minta
511perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,20értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc339
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,12

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.