Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
K. Symons
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

K. Symons

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés10Lefedett pályára lépés
Játékperc21921,9 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,443 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonDe GraafschapEerste Divisie · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex35,7/10098% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
3
Kaput talál
2
Lövés pontossága
66,70 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
72
Passzpontosság
18,60 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
1,23
Sikeres csel
0
Cselezési siker
0 %

Védekezés és párharc

Szerelés
10
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
4,52
Megnyert párharc
14
Párharcsiker
53,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
1
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,41

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
219 perc
Átlagértékelés
6,44
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,702026. 10. 27.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Eerste Divisie2026De Graafschap · Védő
35,7index / 100
Meccs9 Kezdő9 Perc159 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,32 Passzpontosság17,20 %
98% adatlefedettségStabil forma
KNVB Beker2026De Graafschap · Középpályás
46,9index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc60 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,70 Passzpontosság21 %
82% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Idegenbeli1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Roda–De Graafschap

KezdőM · 60 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz2Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz27Passzpontosság21 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Jong Ajax–De Graafschap

KezdőD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
De Graafschap–Jong Utrecht

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–2
FC Eindhoven–De Graafschap

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
De Graafschap–Den Bosch

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,48Kulcspassz1Szerelés5Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz27Passzpontosság20 %Párharc / megnyert14 / 9Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
De Graafschap–NAC Breda

KezdőM · 69 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,15Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz18Passzpontosság13 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Emmen–De Graafschap

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli5–0
Heracles–De Graafschap

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–5
De Graafschap–Jong AZ

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap60 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap60 perc5 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap219 perc10 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó5 értékelt meccs · szórás: 3,16
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 5560000,002,233,006,00
Utolsó 1010219000,003,871,234,52
Utolsó 2010219000,003,871,234,52
Hazai4 meccs
159perc0gól0gólpassz6,32értékelés
Idegenbeli6 meccs
60perc0gól0gólpassz2,23értékelés
Kezdőként10 meccs
219perc0gól0gólpassz3,87értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 17.
  2. –2026. 09. 04.
  3. –2026. 09. 11.
  4. 6,22026. 09. 20.
  5. 6,52026. 09. 27.
  6. –2026. 10. 03.
  7. –2026. 10. 09.
  8. 0,02026. 10. 19.
  9. 6,72026. 10. 27.
  10. 0,02026. 10. 30.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 60 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
60 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
60 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,41 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.17.–
  2. K09.04.–
  3. K09.11.–
  4. K09.20.69′
  5. K09.27.90′
  6. K10.03.–
  7. K10.09.–
  8. K10.19.0′
  9. K10.27.60′
  10. K10.30.0′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
60perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 902,23értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
219perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 903,87értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc60
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés2,23

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.