Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
M. Dumornay
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

M. Dumornay

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés5Lefedett pályára lépés
Játékperc22545,0 perc/meccs
Gól + gólpassz41,60 / 90 perc
Átlagértékelés7,823 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonLyon WFeminine Division 1 · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex71,4/10086% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
5 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
4
Gólpassz
0
Gól / 90
1,60
Gólpassz / 90
0
Lövés
9
Kaput talál
7
Lövés pontossága
77,80 %
Gólkonverzió
44,40 %

Passz és kreativitás

Passz
174
Passzpontosság
56,40 %
Kulcspassz
7
Kulcspassz / 90
2,80
Sikeres csel
2
Cselezési siker
33,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
3
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
1,20
Megnyert párharc
10
Párharcsiker
43,50 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
1

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,40

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
225 perc
Átlagértékelés
7,82
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,202026. 10. 24.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen22 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat3egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat3egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Feminine Division 12026Lyon W · Középpályás
71,4index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc225 Gól4 Gólpassz0 G+GP / 901,60 Értékelés7,82 Passzpontosság56,40 %
86% adatlefedettségStabil forma
UEFA Champions League Women2026Lyon W · Támadó
5,0index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
19% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

5 helyi sor
Idegenbeli2–5
Montpellier W–Lyon W

KezdőM · 45 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,05Kulcspassz3Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz28Passzpontosság22 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai5–0
Lyon W–Marseille W

KezdőM · 90 perc

Gól2Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz3Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / 3Passz74Passzpontosság62 %Párharc / megnyert11 / 6Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–4
Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz72Passzpontosság64 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Lyon W–Chelsea W

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–8
Servette Chênois W–Lyon W

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap135 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap225 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap225 perc5 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó3 értékelt meccs · szórás: 0,54
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55225401,607,822,801,20
Utolsó 105225401,607,822,801,20
Utolsó 205225401,607,822,801,20
Hazai2 meccs
90perc2gól0gólpassz8,20értékelés
Idegenbeli3 meccs
135perc2gól0gólpassz7,63értékelés
Kezdőként5 meccs
225perc4gól0gólpassz7,82értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 5 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 09. 23.
  2. –2026. 09. 30.
  3. 8,22026. 10. 17.
  4. 8,22026. 10. 24.
  5. 7,12026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot5 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 135 perc 14 nap alatt · legutóbb 6,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között6,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
45 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
135 perc2 kezdés · 3 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
225 perc3 kezdés · 4 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
56,3 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,40 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
5 folyamatos pályára lépés
  1. K09.23.–
  2. K09.30.–
  3. K10.17.90′
  4. K10.24.90′
  5. K10.31.45′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
225perc4gól0gólpassz1,60G+GP / 907,82értékelés
Utolsó 10 pályára lépés5 meccses minta
225perc4gól0gólpassz1,60G+GP / 907,82értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc225
Gól4
Gólpassz0
Átlagértékelés7,82

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc1/281,60
Gólpassz / 90 perc15/280,00
Átlagértékelés1/287,82

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.