Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
U. Sremčević
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

U. Sremčević

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc61568,3 perc/meccs
Gól + gólpassz50,73 / 90 perc
Átlagértékelés7,377 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonRadnicki 1923Super Liga · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex69,2/10098% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
5 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
5
Gólpassz
0
Gól / 90
0,73
Gólpassz / 90
0
Lövés
16
Kaput talál
8
Lövés pontossága
50 %
Gólkonverzió
31,30 %

Passz és kreativitás

Passz
125
Passzpontosság
12,30 %
Kulcspassz
6
Kulcspassz / 90
0,88
Sikeres csel
4
Cselezési siker
66,70 %

Védekezés és párharc

Szerelés
5
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0,73
Megnyert párharc
36
Párharcsiker
45,60 %
Kiharcolt szabálytalanság
7
Elkövetett szabálytalanság
10

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,15

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
615 perc
Átlagértékelés
7,37
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,892026. 09. 19.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen22 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Super Liga2026Radnicki 1923 · Támadó
69,2index / 100
Meccs9 Kezdő9 Perc615 Gól5 Gólpassz0 G+GP / 900,73 Értékelés7,37 Passzpontosság12,30 %
98% adatlefedettségJavuló forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Hazai2–0
Radnicki 1923–Novi Pazar

KezdőF · 90 perc

Gól2Gólpassz0Értékelés8,55Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 3Passz15Passzpontosság8 %Párharc / megnyert14 / 6Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,31Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz16Passzpontosság15 %Párharc / megnyert9 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Gól1Gólpassz0Értékelés7,96Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 2Passz14Passzpontosság11 %Párharc / megnyert16 / 6Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Vojvodina–Radnicki 1923

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–5
OFK Beograd–Radnicki 1923

KezdőF · 80 perc

Gól2Gólpassz0Értékelés8,89Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz10Passzpontosság8 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,27Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz26Passzpontosság14 %Párharc / megnyert14 / 9Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Macva–Radnicki 1923

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz20Passzpontosság11 %Párharc / megnyert12 / 6Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gól–Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz24Passzpontosság15 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap180 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap270 perc4 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap615 perc9 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó7 értékelt meccs · szórás: 1,04
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55350501,297,931,030,77
Utolsó 109615500,737,370,880,73
Utolsó 209615500,737,370,880,73
Hazai5 meccs
445perc3gól0gólpassz7,28értékelés
Idegenbeli4 meccs
170perc2gól0gólpassz7,60értékelés
Kezdőként9 meccs
615perc5gól0gólpassz7,37értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. 7,32026. 08. 22.
  2. 6,32026. 08. 29.
  3. –2026. 09. 05.
  4. 6,32026. 09. 12.
  5. 8,92026. 09. 19.
  6. –2026. 10. 17.
  7. 8,02026. 10. 23.
  8. 6,32026. 10. 28.
  9. 8,62026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot9 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 270 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 2 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
270 perc3 kezdés · 3 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
270 perc4 kezdés · 3 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
123,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,15 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
9 folyamatos pályára lépés
  1. K08.22.85′
  2. K08.29.90′
  3. K09.05.–
  4. K09.12.90′
  5. K09.19.80′
  6. K10.17.–
  7. K10.23.90′
  8. K10.28.90′
  9. K11.01.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
350perc5gól0gólpassz1,29G+GP / 907,93értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
615perc5gól0gólpassz0,73G+GP / 907,37értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc350
Gól5
Gólpassz0
Átlagértékelés7,93

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc9/330,73
Gólpassz / 90 perc26/330,00
Átlagértékelés2/337,37

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.