Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
A. Cervera
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

A. Cervera

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés10Lefedett pályára lépés
Játékperc48048,0 perc/meccs
Gól + gólpassz10,19 / 90 perc
Átlagértékelés6,649 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezon2 de MayoDivision Profesional - Clausura · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex42,3/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
80 %
Nem lépett pályára
4 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,19
Gólpassz / 90
0
Lövés
13
Kaput talál
5
Lövés pontossága
38,50 %
Gólkonverzió
7,70 %

Passz és kreativitás

Passz
95
Passzpontosság
12,40 %
Kulcspassz
7
Kulcspassz / 90
1,31
Sikeres csel
10
Cselezési siker
71,40 %

Védekezés és párharc

Szerelés
6
Labdaszerzés
4
Védőakció / 90
1,88
Megnyert párharc
30
Párharcsiker
44,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
10
Elkövetett szabálytalanság
11

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
480 perc
Átlagértékelés
6,64
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,692026. 10. 06.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Division Profesional - Clausura20262 de Mayo · Támadó
42,3index / 100
Meccs10 Kezdő8 Perc480 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,19 Értékelés6,64 Passzpontosság12,40 %
100% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

14 helyi sor
Hazai0–0
2 de Mayo–Sportivo Trinidense

Csereként beálltF · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,98Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz11Passzpontosság8 %Párharc / megnyert12 / 6Csel / sikeres4 / 4Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Club Guarani–2 de Mayo

KezdőF · 69 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,65Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz22Passzpontosság16 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,26Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz13Passzpontosság10 %Párharc / megnyert8 / 2Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Olimpia–2 de Mayo

KezdőF · 82 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,52Kulcspassz3Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz13Passzpontosság11 %Párharc / megnyert12 / 6Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,23Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz22Passzpontosság16 %Párharc / megnyert15 / 8Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Cerro Porteno–2 de Mayo

KezdőF · 75 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,69Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz12Passzpontosság9 %Párharc / megnyert10 / 4Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Rubio NU–2 de Mayo

KezdőF · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,63Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,29Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz2Passzpontosság2 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Club Sp. San Lorenzo–2 de Mayo

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–2
2 de Mayo–Sportivo Luqueno

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–1
Sportivo Trinidense–2 de Mayo

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–0
2 de Mayo–Club Guarani

Csereként beálltF · 9 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Deportivo Recoleta–2 de Mayo

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap114 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap437 perc6 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap480 perc10 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó10 értékelt meccs · szórás: 2,03
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55362000,006,531,741,99
Utolsó 1010480100,195,981,311,88
Utolsó 2010480100,195,981,311,88
Hazai5 meccs
242perc0gól0gólpassz6,45értékelés
Idegenbeli5 meccs
238perc1gól0gólpassz5,50értékelés
Kezdőként8 meccs
426perc1gól0gólpassz5,78értékelés
Csereként2 meccs
54perc0gól0gólpassz6,74értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,52026. 08. 25.
  2. 6,32026. 09. 11.
  3. 6,62026. 09. 18.
  4. 0,02026. 09. 26.
  5. 7,72026. 10. 06.
  6. 6,22026. 10. 12.
  7. 6,52026. 10. 18.
  8. 6,32026. 10. 25.
  9. 6,72026. 10. 30.
  10. 7,02026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot9 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 190 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
114 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
190 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
437 perc5 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
480,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
9 folyamatos pályára lépés
  1. N09.05.–
  2. K09.11.22′
  3. K09.18.12′
  4. K09.26.0′
  5. K10.06.75′
  6. K10.12.90′
  7. K10.18.82′
  8. K10.25.76′
  9. K10.30.69′
  10. C11.03.45′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
362perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,53értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
480perc1gól0gólpassz0,19G+GP / 905,98értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc362
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,53

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc24/520,19
Gólpassz / 90 perc45/520,00
Átlagértékelés32/525,98

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.