Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
P. Hickey
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

P. Hickey

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc58473,0 perc/meccs
Gól + gólpassz20,31 / 90 perc
Átlagértékelés6,638 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonBohemiansPremier Division · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex51,9/10096% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
6 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
2
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,31
Lövés
6
Kaput talál
4
Lövés pontossága
66,70 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
388
Passzpontosság
51,90 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,31
Sikeres csel
1
Cselezési siker
100 %

Védekezés és párharc

Szerelés
9
Labdaszerzés
16
Védőakció / 90
3,85
Megnyert párharc
25
Párharcsiker
58,10 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
8

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,15

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
584 perc
Átlagértékelés
6,63
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,912026. 10. 30.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Premier Division2026Bohemians · Védő
51,9index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc584 Gól0 Gólpassz2 G+GP / 900,31 Értékelés6,63 Passzpontosság51,90 %
96% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Idegenbeli2–3
Gól0Gólpassz1Értékelés6,91Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz57Passzpontosság52 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Bohemians–Shelbourne

KezdőD · 32 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,40Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz14Passzpontosság13 %Párharc / megnyert4 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Bohemians–Waterford

KezdőD · 12 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,31Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz7Passzpontosság5 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Shamrock Rovers–Bohemians

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,49Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz54Passzpontosság46 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Dundalk–Bohemians

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,73Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz40Passzpontosság29 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Bohemians–Drogheda United

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,45Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz66Passzpontosság55 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–3
Galway United–Bohemians

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,85Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz84Passzpontosság72 %Párharc / megnyert11 / 7Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Bohemians–Sligo Rovers

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz66Passzpontosság55 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap314 perc5 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap584 perc8 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott8 értékelt meccs · szórás: 0,23
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55314020,576,570,573,44
Utolsó 108584020,316,630,313,85
Utolsó 208584020,316,630,313,85
Hazai4 meccs
224perc0gól0gólpassz6,52értékelés
Idegenbeli4 meccs
360perc0gól2gólpassz6,75értékelés
Kezdőként8 meccs
584perc0gól2gólpassz6,63értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. 6,92026. 08. 28.
  2. 6,92026. 09. 11.
  3. 6,52026. 09. 18.
  4. 6,72026. 10. 02.
  5. 6,52026. 10. 12.
  6. 6,32026. 10. 16.
  7. 6,42026. 10. 23.
  8. 6,92026. 10. 30.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot8 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
224 perc4 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
292,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,15 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
8 folyamatos pályára lépés
  1. K08.28.90′
  2. K09.11.90′
  3. K09.18.90′
  4. K10.02.90′
  5. K10.12.90′
  6. K10.16.12′
  7. K10.23.32′
  8. K10.30.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
314perc0gól2gólpassz0,57G+GP / 906,57értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
584perc0gól2gólpassz0,31G+GP / 906,63értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc314
Gól0
Gólpassz2
Átlagértékelés6,57

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc45/540,00
Gólpassz / 90 perc7/540,31
Átlagértékelés16/546,63

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.