Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
B. van den Boomen
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

B. van den Boomen

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc80489,3 perc/meccs
Gól + gólpassz20,22 / 90 perc
Átlagértékelés7,029 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAngersLigue 1 · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex59,8/10098% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
8 meccs
Csapatkapitány
1 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
1
Gól / 90
0,11
Gólpassz / 90
0,11
Lövés
4
Kaput talál
1
Lövés pontossága
25 %
Gólkonverzió
25 %

Passz és kreativitás

Passz
517
Passzpontosság
51,20 %
Kulcspassz
15
Kulcspassz / 90
1,68
Sikeres csel
0
Cselezési siker
0 %

Védekezés és párharc

Szerelés
14
Labdaszerzés
3
Védőakció / 90
1,90
Megnyert párharc
23
Párharcsiker
46 %
Kiharcolt szabálytalanság
5
Elkövetett szabálytalanság
12

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,22

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
804 perc
Átlagértékelés
7,02
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,702026. 09. 06.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Ligue 12026Angers · Középpályás
59,8index / 100
Meccs9 Kezdő9 Perc804 Gól1 Gólpassz1 G+GP / 900,22 Értékelés7,02 Passzpontosság51,20 %
98% adatlefedettségVisszaeső forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Idegenbeli2–0
Lyon–Angers

KezdőM · 84 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz36Passzpontosság30 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Angers–Lorient

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,02Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz73Passzpontosság66 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–5
Angers–Marseille

Kezdő · csapatkapitányM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz47Passzpontosság40 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli5–1
Stade Brestois 29–Angers

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz3Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz58Passzpontosság48 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Angers–Estac Troyes

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,09Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz67Passzpontosság59 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Le Havre–Angers

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz65Passzpontosság57 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Angers–Rennes

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,70Kulcspassz5Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz55Passzpontosság46 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Auxerre–Angers

KezdőM · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,60Kulcspassz2Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz47Passzpontosság35 %Párharc / megnyert8 / 2Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Angers–Lille

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz2Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz69Passzpontosság59 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap174 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap354 perc4 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap804 perc9 pályára lépés · 8 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó9 értékelt meccs · szórás: 0,49
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55444000,006,701,011,62
Utolsó 109804110,227,021,681,90
Utolsó 209804110,227,021,681,90
Hazai5 meccs
450perc0gól1gólpassz7,18értékelés
Idegenbeli4 meccs
354perc1gól0gólpassz6,82értékelés
Kezdőként9 meccs
804perc1gól1gólpassz7,02értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. 7,22026. 08. 23.
  2. 7,62026. 08. 29.
  3. 7,72026. 09. 06.
  4. 7,22026. 09. 12.
  5. 7,12026. 09. 19.
  6. 6,52026. 10. 10.
  7. 6,92026. 10. 18.
  8. 7,02026. 10. 25.
  9. 6,02026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot9 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 174 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
84 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
174 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
354 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
402,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,22 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
9 folyamatos pályára lépés
  1. K08.23.90′
  2. K08.29.90′
  3. K09.06.90′
  4. K09.12.90′
  5. K09.19.90′
  6. K10.10.90′
  7. K10.18.90′
  8. K10.25.90′
  9. K11.01.84′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
444perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,70értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
804perc1gól1gólpassz0,22G+GP / 907,02értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc444
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,70

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc51/1280,11
Gólpassz / 90 perc49/1280,11
Átlagértékelés21/1287,02

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.