Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Mike Eerdhuijzen
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Mike Eerdhuijzen

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés7Lefedett pályára lépés
Játékperc38755,3 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,525 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonKV MechelenJupiler Pro League · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex31,0/10092% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
7 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
4
Kaput talál
1
Lövés pontossága
25 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
245
Passzpontosság
48,20 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,47
Sikeres csel
1
Cselezési siker
100 %

Védekezés és párharc

Szerelés
3
Labdaszerzés
4
Védőakció / 90
1,63
Megnyert párharc
14
Párharcsiker
51,90 %
Kiharcolt szabálytalanság
1
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,47

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
387 perc
Átlagértékelés
6,52
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,622026. 09. 11.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Jupiler Pro League2026KV Mechelen · Védő
31,0index / 100
Meccs6 Kezdő6 Perc342 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,52 Passzpontosság51,20 %
92% adatlefedettségStabil forma
Eredivisie2026Utrecht · Védő
36,8index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc45 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés6,50 Passzpontosság20 %
72% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

7 helyi sor
Idegenbeli1–3
Kortrijk–KV Mechelen

KezdőD · 82 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz61Passzpontosság52 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai4–3
KV Mechelen–St. Truiden

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–0
Lommel United–KV Mechelen

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,57Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz62Passzpontosság53 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–1
KV Mechelen–Anderlecht

KezdőD · 81 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,62Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz30Passzpontosság23 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–4
KV Mechelen–KVC Westerlo

KezdőD · 89 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz69Passzpontosság61 %Párharc / megnyert8 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–4
Utrecht–AZ Alkmaar

KezdőD · 45 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz23Passzpontosság20 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap82 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap82 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap387 perc7 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott5 értékelt meccs · szórás: 0,12
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55342000,006,520,531,32
Utolsó 107387000,006,520,471,63
Utolsó 207387000,006,520,471,63
Hazai4 meccs
215perc0gól0gólpassz6,57értékelés
Idegenbeli3 meccs
172perc0gól0gólpassz6,44értékelés
Kezdőként7 meccs
387perc0gól0gólpassz6,52értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 7 értékelt pályára lépés
  1. 6,52026. 08. 15.
  2. –2026. 08. 29.
  3. 6,62026. 09. 05.
  4. 6,62026. 09. 11.
  5. 6,62026. 09. 19.
  6. –2026. 10. 11.
  7. 6,32026. 11. 04.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot7 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 82 perc 14 nap alatt · legutóbb 24,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között24,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
82 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
82 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap2 meccs
82 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,47 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
7 folyamatos pályára lépés
  1. K08.15.45′
  2. K08.29.–
  3. K09.05.89′
  4. K09.11.81′
  5. K09.19.90′
  6. K10.11.–
  7. K11.04.82′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
342perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,52értékelés
Utolsó 10 pályára lépés7 meccses minta
387perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,52értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc342
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,52

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc31/1010,00
Gólpassz / 90 perc33/1010,00
Átlagértékelés62/1016,52

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.