Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Ragnar Oratmangoen
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Ragnar Oratmangoen

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés6Lefedett pályára lépés
Játékperc19232,0 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,474 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonIndonesiaFIFA Asean Cup · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex25,3/10088% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
5 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
83,30 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
5
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
109
Passzpontosság
34,40 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
1,41
Sikeres csel
3
Cselezési siker
42,90 %

Védekezés és párharc

Szerelés
2
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0,94
Megnyert párharc
8
Párharcsiker
42,10 %
Kiharcolt szabálytalanság
1
Elkövetett szabálytalanság
2

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
192 perc
Átlagértékelés
6,47
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés72026. 11. 04.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
FIFA Asean Cup2026Indonesia · Középpályás
25,3index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc180 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,29 Passzpontosság36,50 %
88% adatlefedettségStabil forma
AFC Champions League Two2026Persib Bandung · Támadó
30,7index / 100
Meccs2 Kezdő1 Perc12 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés7 Passzpontosság8 %
84% adatlefedettségStabil forma
Liga 12026Persib Bandung · Játékos
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Idegenbeli1–2
Melbourne Victory–Persib Bandung

Csereként beálltF · 12 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz8Passzpontosság8 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Persib Bandung–Melbourne Victory

Nevezve, nem lépett pályáraF · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Indonesia–Thailand

KezdőM · 65 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,05Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz32Passzpontosság24 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai9–2
Indonesia–Bangladesh

KezdőF · 73 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,39Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 0Passz56Passzpontosság50 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Malaysia–Indonesia

KezdőM · 42 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,42Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz13Passzpontosság9 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Indonesia–Singapore

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–2
Persijap–Persib Bandung

Nevezve, nem lépett pályára– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
Persija–Persib Bandung

Nevezve, nem lépett pályára– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap12 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap77 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap192 perc6 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott4 értékelt meccs · szórás: 0,34
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55192000,006,471,410,94
Utolsó 106192000,006,471,410,94
Utolsó 206192000,006,471,410,94
Hazai4 meccs
138perc0gól0gólpassz6,22értékelés
Idegenbeli2 meccs
54perc0gól0gólpassz6,71értékelés
Kezdőként5 meccs
180perc0gól0gólpassz6,29értékelés
Csereként1 meccs
12perc0gól0gólpassz7,00értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 6 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 31.
  2. –2026. 09. 25.
  3. 6,42026. 09. 28.
  4. 6,42026. 10. 01.
  5. 6,12026. 10. 05.
  6. 7,02026. 11. 04.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-11-04.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 12 perc 14 nap alatt · legutóbb 29,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között29,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
12 perc0 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
12 perc0 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap1 meccs
12 perc0 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
1 folyamatos pályára lépés
  1. K08.31.–
  2. N09.12.–
  3. N09.20.–
  4. K09.25.–
  5. K09.28.42′
  6. K10.01.73′
  7. K10.05.65′
  8. N10.28.0′
  9. C11.04.12′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
192perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,47értékelés
Utolsó 10 pályára lépés6 meccses minta
192perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,47értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc192
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés5,17

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.