Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
A. Essomba
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

A. Essomba

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés7Lefedett pályára lépés
Játékperc28841,1 perc/meccs
Gól + gólpassz10,31 / 90 perc
Átlagértékelés6,476 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAl KholoodPro League · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex42,9/10090% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
6 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
85,70 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,31
Gólpassz / 90
0
Lövés
1
Kaput talál
1
Lövés pontossága
100 %
Gólkonverzió
100 %

Passz és kreativitás

Passz
46
Passzpontosság
7,90 %
Kulcspassz
4
Kulcspassz / 90
1,25
Sikeres csel
2
Cselezési siker
18,20 %

Védekezés és párharc

Szerelés
8
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
3,13
Megnyert párharc
17
Párharcsiker
37,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
5

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
288 perc
Átlagértékelés
6,47
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,122026. 10. 29.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Pro League2026Al Kholood · Támadó
42,9index / 100
Meccs5 Kezdő4 Perc198 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,45 Értékelés6,73 Passzpontosság7,60 %
90% adatlefedettségStabil forma
Konferencia-liga2026Inter Turku · Középpályás
6,5index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc90 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés5,20 Passzpontosság9 %
62% adatlefedettségStabil forma
Veikkausliiga2026Inter Turku · Támadó
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

7 helyi sor
Idegenbeli5–3
Al-Nassr–Al Kholood

KezdőM · 67 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,12Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz8Passzpontosság7 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–3
Al Kholood–Al-Ettifaq

KezdőF · 34 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,83Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz8Passzpontosság6 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
Al-Faisaly FC–Al Kholood

KezdőF · 26 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,47Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz3Passzpontosság1 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–5
Al Kholood–Al-Qadisiyah FC

Csereként beálltF · 7 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Al Kholood–Al Shabab

KezdőM · 64 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,92Kulcspassz3Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz15Passzpontosság10 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–1
FC Copenhagen–Inter Turku

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés5,20Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz12Passzpontosság9 %Párharc / megnyert15 / 3Csel / sikeres4 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Turku PS–Inter Turku

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap101 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap134 perc4 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap288 perc7 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó6 értékelt meccs · szórás: 0,63
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55198100,456,731,824,55
Utolsó 107288100,316,471,253,13
Utolsó 207288100,316,471,253,13
Hazai3 meccs
105perc0gól0gólpassz6,68értékelés
Idegenbeli4 meccs
183perc1gól0gólpassz6,26értékelés
Kezdőként6 meccs
281perc1gól0gólpassz6,51értékelés
Csereként1 meccs
7perc0gól0gólpassz6,30értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 7 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 23.
  2. 5,22026. 08. 27.
  3. 6,92026. 09. 09.
  4. 6,32026. 10. 09.
  5. 6,52026. 10. 15.
  6. 6,82026. 10. 24.
  7. 7,12026. 10. 29.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot3 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 67 perc 14 nap alatt · legutóbb 5,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között5,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
67 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
134 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
288,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
7 folyamatos pályára lépés
  1. K08.23.–
  2. K08.27.90′
  3. K09.09.64′
  4. C10.09.7′
  5. K10.15.26′
  6. K10.24.34′
  7. K10.29.67′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
198perc1gól0gólpassz0,45G+GP / 906,73értékelés
Utolsó 10 pályára lépés7 meccses minta
288perc1gól0gólpassz0,31G+GP / 906,47értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc198
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés6,73

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.