Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
G. Harutyunyan
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

G. Harutyunyan

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés15Lefedett pályára lépés
Játékperc1 25283,5 perc/meccs
Gól + gólpassz40,29 / 90 perc
Átlagértékelés7,1014 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonPuskás AkadémiaNB I · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex62,6/100100% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
15 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
13 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
3
Gólpassz
1
Gól / 90
0,22
Gólpassz / 90
0,07
Lövés
7
Kaput talál
5
Lövés pontossága
71,40 %
Gólkonverzió
42,90 %

Passz és kreativitás

Passz
837
Passzpontosság
58,10 %
Kulcspassz
8
Kulcspassz / 90
0,58
Sikeres csel
0
Cselezési siker
0 %

Védekezés és párharc

Szerelés
24
Labdaszerzés
31
Védőakció / 90
3,95
Megnyert párharc
57
Párharcsiker
51,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
8
Elkövetett szabálytalanság
10

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,07

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
1 252 perc
Átlagértékelés
7,10
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,112026. 09. 25.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
NB I2026Puskás Akadémia · Védő
62,6index / 100
Meccs11 Kezdő11 Perc900 Gól2 Gólpassz0 G+GP / 900,20 Értékelés7,09 Passzpontosság51,10 %
100% adatlefedettségVisszaeső forma
Nemzetek Ligája2026Armenia · Védő
62,1index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc352 Gól1 Gólpassz1 G+GP / 900,51 Értékelés7,13 Passzpontosság70,70 %
88% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

15 helyi sor
Hazai1–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,07Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz53Passzpontosság48 %Párharc / megnyert6 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,51Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz66Passzpontosság55 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Újpest–Puskás Akadémia

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,68Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz34Passzpontosság30 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,01Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz34Passzpontosság27 %Párharc / megnyert8 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Montenegro–Armenia

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,22Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz47Passzpontosság41 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Cyprus–Armenia

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,22Kulcspassz0Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz85Passzpontosság75 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Armenia–Montenegro

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,96Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz84Passzpontosság78 %Párharc / megnyert6 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Armenia–Latvia

KezdőD · 82 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,11Kulcspassz3Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz81Passzpontosság76 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Gól0Gólpassz0Értékelés7,37Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz55Passzpontosság49 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Gól–Gólpassz0Értékelés7,50Kulcspassz2Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz65Passzpontosság61 %Párharc / megnyert12 / 5Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Gól1Gólpassz0Értékelés7,90Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz49Passzpontosság43 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–2
Puskás Akadémia–Paks

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz46Passzpontosság35 %Párharc / megnyert12 / 6Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–3
Gól1Gólpassz0Értékelés7,70Kulcspassz–Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz52Passzpontosság48 %Párharc / megnyert9 / 7Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Gól–Gólpassz0Értékelés7,50Kulcspassz1Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz86Passzpontosság77 %Párharc / megnyert12 / 7Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap180 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap540 perc6 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap1 162 perc14 pályára lépés · 12 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó10 értékelt meccs · szórás: 0,69
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55450000,006,700,002,00
Utolsó 1010892110,206,960,713,83
Utolsó 20151 252310,297,100,583,95
Hazai8 meccs
712perc2gól1gólpassz7,14értékelés
Idegenbeli7 meccs
540perc1gól0gólpassz7,06értékelés
Kezdőként15 meccs
1 252perc3gól1gólpassz7,10értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 7,52026. 09. 06.
  2. 7,42026. 09. 18.
  3. 8,12026. 09. 25.
  4. 7,02026. 09. 28.
  5. 6,22026. 10. 02.
  6. 7,22026. 10. 05.
  7. 6,02026. 10. 11.
  8. 7,72026. 10. 17.
  9. 6,52026. 10. 25.
  10. 6,12026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés2 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 6,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között6,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
360 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
313,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,07 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.06.90′
  2. K09.18.90′
  3. K09.25.82′
  4. K09.28.90′
  5. K10.02.90′
  6. K10.05.90′
  7. K10.11.90′
  8. K10.17.90′
  9. K10.25.90′
  10. K11.01.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
450perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,70értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
892perc1gól1gólpassz0,20G+GP / 906,96értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc450
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,70

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc9/800,20
Gólpassz / 90 perc66/800,00
Átlagértékelés5/807,09

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.