Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Noah Adedeji-Sternberg
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Noah Adedeji-Sternberg

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés6Lefedett pályára lépés
Játékperc29449,0 perc/meccs
Gól + gólpassz10,31 / 90 perc
Átlagértékelés6,545 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonGenkJupiler Pro League · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex38,9/10092% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
4 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
66,70 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,31
Lövés
4
Kaput talál
2
Lövés pontossága
50 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
131
Passzpontosság
29 %
Kulcspassz
9
Kulcspassz / 90
2,76
Sikeres csel
7
Cselezési siker
53,80 %

Védekezés és párharc

Szerelés
7
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
2,76
Megnyert párharc
15
Párharcsiker
46,90 %
Kiharcolt szabálytalanság
1
Elkövetett szabálytalanság
2

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
294 perc
Átlagértékelés
6,54
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,202026. 09. 13.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Jupiler Pro League2026Genk · Támadó
38,9index / 100
Meccs6 Kezdő4 Perc294 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,31 Értékelés6,54 Passzpontosság29 %
92% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Idegenbeli1–0
KV Mechelen–Genk

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–1
Genk–Standard Liege

KezdőM · 64 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz21Passzpontosság18 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Genk–Kortrijk

KezdőF · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz1Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz48Passzpontosság41 %Párharc / megnyert9 / 3Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Club Brugge KV–Genk

KezdőM · 76 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,10Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz28Passzpontosság23 %Párharc / megnyert12 / 5Csel / sikeres6 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Genk–Gent

Csereként beálltF · 45 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz2Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz29Passzpontosság27 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Anderlecht–Genk

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai4–0
Genk–SK Beveren

Csereként beálltF · 19 perc

Gól–Gólpassz1Értékelés6,60Kulcspassz3Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz5Passzpontosság5 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–4
Antwerp–Genk

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap64 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap154 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap294 perc6 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó5 értékelt meccs · szórás: 0,37
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55275000,006,521,962,95
Utolsó 106294010,316,542,762,76
Utolsó 206294010,316,542,762,76
Hazai4 meccs
218perc0gól1gólpassz6,65értékelés
Idegenbeli2 meccs
76perc0gól0gólpassz6,10értékelés
Kezdőként4 meccs
230perc0gól0gólpassz6,30értékelés
Csereként2 meccs
64perc–gól1gólpassz6,90értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 6 értékelt pályára lépés
  1. 6,62026. 08. 28.
  2. 7,22026. 09. 13.
  3. 6,12026. 09. 20.
  4. 6,32026. 10. 10.
  5. 6,52026. 10. 25.
  6. –2026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot4 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 64 perc 14 nap alatt · legutóbb 6,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között6,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
64 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
154 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
294,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
5 folyamatos pályára lépés
  1. N08.22.–
  2. C08.28.19′
  3. N09.06.–
  4. C09.13.45′
  5. K09.20.76′
  6. K10.10.90′
  7. K10.25.64′
  8. K10.31.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
275perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,52értékelés
Utolsó 10 pályára lépés6 meccses minta
294perc0gól1gólpassz0,31G+GP / 906,54értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc275
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,52

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc58/670,00
Gólpassz / 90 perc9/670,58
Átlagértékelés37/676,70

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.