Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Jay Robinson
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Jay Robinson

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés7Lefedett pályára lépés
Játékperc46266,0 perc/meccs
Gól + gólpassz30,58 / 90 perc
Átlagértékelés7,136 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonMonzaSerie A · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex60,0/10092% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
7 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
4 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
1
Gól / 90
0,39
Gólpassz / 90
0,19
Lövés
10
Kaput talál
6
Lövés pontossága
60 %
Gólkonverzió
20 %

Passz és kreativitás

Passz
98
Passzpontosság
12,60 %
Kulcspassz
6
Kulcspassz / 90
1,17
Sikeres csel
5
Cselezési siker
33,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
8
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
1,56
Megnyert párharc
26
Párharcsiker
42,60 %
Kiharcolt szabálytalanság
10
Elkövetett szabálytalanság
5

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
462 perc
Átlagértékelés
7,13
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,202026. 10. 19.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Serie A2026Monza · Támadó
60,0index / 100
Meccs6 Kezdő6 Perc462 Gól2 Gólpassz1 G+GP / 900,58 Értékelés7,13 Passzpontosság12,60 %
92% adatlefedettségVisszaeső forma
Olasz Kupa2026Monza · Támadó
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Idegenbeli2–1
Bologna–Monza

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–4
Monza–Napoli

KezdőM · 69 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,87Kulcspassz3Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz17Passzpontosság13 %Párharc / megnyert10 / 4Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
Torino–Monza

KezdőM · 79 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,91Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz17Passzpontosság15 %Párharc / megnyert10 / 3Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–0
Monza–Cagliari

KezdőM · 87 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz15Passzpontosság9 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Lazio–Monza

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Monza–Sassuolo

KezdőF · 82 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,90Kulcspassz2Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz16Passzpontosság13 %Párharc / megnyert11 / 3Csel / sikeres4 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
Lecce–Monza

KezdőF · 64 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz15Passzpontosság11 %Párharc / megnyert14 / 6Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Parma–Monza

KezdőF · 81 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz18Passzpontosság14 %Párharc / megnyert12 / 8Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Torino–Monza

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–3
Monza–Udinese

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–0
Monza–Avellino

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap69 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap235 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap462 perc7 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó6 értékelt meccs · szórás: 0,82
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55381110,476,921,421,65
Utolsó 107462210,587,131,171,56
Utolsó 207462210,587,131,171,56
Hazai3 meccs
238perc1gól1gólpassz7,32értékelés
Idegenbeli4 meccs
224perc1gól0gólpassz6,94értékelés
Kezdőként7 meccs
462perc2gól1gólpassz7,13értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 7 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 09. 01.
  2. 8,22026. 09. 06.
  3. 6,72026. 09. 13.
  4. 6,92026. 09. 18.
  5. 8,22026. 10. 19.
  6. 5,92026. 10. 23.
  7. 6,92026. 10. 28.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-10-28.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 69 perc 14 nap alatt · legutóbb 5,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között5,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
69 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
235 perc3 kezdés · 2 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
154,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
0 folyamatos pályára lépés
  1. N08.29.–
  2. K09.01.–
  3. K09.06.81′
  4. K09.13.64′
  5. K09.18.82′
  6. N10.11.–
  7. K10.19.87′
  8. K10.23.79′
  9. K10.28.69′
  10. N10.31.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
381perc1gól1gólpassz0,47G+GP / 906,92értékelés
Utolsó 10 pályára lépés7 meccses minta
462perc2gól1gólpassz0,58G+GP / 907,13értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc235
Gól1
Gólpassz1
Átlagértékelés6,99

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc32/850,40
Gólpassz / 90 perc82/850,00
Átlagértékelés18/857,27

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.