Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
M. Breij
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

M. Breij

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés12Lefedett pályára lépés
Játékperc25020,8 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,383 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonEmmenEerste Divisie · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex32,2/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
12 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
2 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
1
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
103
Passzpontosság
27,70 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,72
Sikeres csel
2
Cselezési siker
40 %

Védekezés és párharc

Szerelés
7
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
3,24
Megnyert párharc
13
Párharcsiker
54,20 %
Kiharcolt szabálytalanság
3
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
250 perc
Átlagértékelés
6,38
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,702026. 10. 29.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Eerste Divisie2026Emmen · Középpályás
32,2index / 100
Meccs11 Kezdő11 Perc161 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,22 Passzpontosság28,10 %
100% adatlefedettségStabil forma
KNVB Beker2026Emmen · Középpályás
34,5index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc89 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,70 Passzpontosság27 %
72% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

12 helyi sor
Hazai0–5
Emmen–Den Bosch

KezdőM · 71 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,14Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz37Passzpontosság30 %Párharc / megnyert9 / 6Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Groningen–Emmen

Kezdő · csapatkapitányM · 89 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz31Passzpontosság27 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Vitesse–Emmen

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–1
Emmen–Almere City FC

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–3
Dordrecht–Emmen

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Waalwijk–Emmen

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
Emmen–FC OSS

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–1
FC Eindhoven–Emmen

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–2
Emmen–De Graafschap

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai5–3
Emmen–FC Volendam

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli4–0
VVV Venlo–Emmen

Kezdő · csapatkapitányM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz1Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz35Passzpontosság26 %Párharc / megnyert10 / 5Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–6
Jong Ajax–Emmen

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap160 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap160 perc6 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap250 perc12 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott2 értékelt meccs · szórás: 0,28
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55160000,006,420,563,94
Utolsó 1010160000,006,420,563,94
Utolsó 2012250000,006,380,723,24
Hazai5 meccs
71perc0gól0gólpassz6,14értékelés
Idegenbeli7 meccs
179perc0gól0gólpassz6,50értékelés
Kezdőként12 meccs
250perc0gól0gólpassz6,38értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 09. 04.
  2. –2026. 09. 11.
  3. –2026. 09. 18.
  4. –2026. 09. 26.
  5. –2026. 10. 03.
  6. –2026. 10. 09.
  7. –2026. 10. 17.
  8. –2026. 10. 23.
  9. 6,72026. 10. 29.
  10. 6,12026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 160 perc 14 nap alatt · legutóbb 2,7 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között2,7 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
71 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
160 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
160 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.04.–
  2. K09.11.–
  3. K09.18.–
  4. K09.26.–
  5. K10.03.–
  6. K10.09.–
  7. K10.17.–
  8. K10.23.–
  9. K10.29.89′
  10. K11.01.71′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
160perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,42értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
160perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,42értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc160
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,42

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc52/1160,00
Gólpassz / 90 perc50/1160,00
Átlagértékelés91/1166,22

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.