Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
A. Marhiev
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

A. Marhiev

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés12Lefedett pályára lépés
Játékperc92076,7 perc/meccs
Gól + gólpassz30,29 / 90 perc
Átlagértékelés7,2211 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezon1. FC Nürnberg2. Bundesliga · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex72,7/10092% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
12 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
8 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
1
Gól / 90
0,20
Gólpassz / 90
0,10
Lövés
18
Kaput talál
4
Lövés pontossága
22,20 %
Gólkonverzió
11,10 %

Passz és kreativitás

Passz
659
Passzpontosság
55,40 %
Kulcspassz
16
Kulcspassz / 90
1,57
Sikeres csel
15
Cselezési siker
68,20 %

Védekezés és párharc

Szerelés
23
Labdaszerzés
12
Védőakció / 90
3,42
Megnyert párharc
81
Párharcsiker
61,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
32
Elkövetett szabálytalanság
16

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,20

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
920 perc
Átlagértékelés
7,22
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés102026. 08. 29.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen22 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
2. Bundesliga20261. FC Nürnberg · Középpályás
72,7index / 100
Meccs6 Kezdő6 Perc540 Gól2 Gólpassz1 G+GP / 900,50 Értékelés7,48 Passzpontosság57,50 %
92% adatlefedettségVisszaeső forma
Nemzetek Ligája2026Finland · Középpályás
49,9index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc290 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,99 Passzpontosság53,90 %
88% adatlefedettségStabil forma
Német Kupa20261. FC Nürnberg · Középpályás
27,4index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc90 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,56 Passzpontosság48 %
84% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

12 helyi sor
Idegenbeli1–3
Gól0Gólpassz0Értékelés7,08Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz62Passzpontosság56 %Párharc / megnyert16 / 9Csel / sikeres4 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli5–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,56Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz55Passzpontosság48 %Párharc / megnyert9 / 7Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / 1Passz72Passzpontosság65 %Párharc / megnyert10 / 8Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,64Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz66Passzpontosság60 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai4–4
Gól0Gólpassz1Értékelés6,89Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz47Passzpontosság42 %Párharc / megnyert16 / 6Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Belarus–Finland

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,94Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz51Passzpontosság47 %Párharc / megnyert12 / 9Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Finland–Albania

KezdőM · 89 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,02Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz71Passzpontosság65 %Párharc / megnyert16 / 11Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Finland–Belarus

KezdőM · 66 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,80Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz51Passzpontosság43 %Párharc / megnyert9 / 6Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–7
San Marino–Finland

KezdőM · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz61Passzpontosság56 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres3 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés7,08Kulcspassz2Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz63Passzpontosság58 %Párharc / megnyert13 / 8Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–1
Gól2Gólpassz0Értékelés10Kulcspassz3Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz60Passzpontosság59 %Párharc / megnyert15 / 10Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap180 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap629 perc7 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap920 perc12 pályára lépés · 10 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott10 értékelt meccs · szórás: 0,21
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55450010,206,871,203,00
Utolsó 1010830010,116,941,413,25
Utolsó 2012920210,297,221,573,42
Hazai6 meccs
515perc2gól1gólpassz7,50értékelés
Idegenbeli6 meccs
405perc0gól0gólpassz6,88értékelés
Kezdőként12 meccs
920perc2gól1gólpassz7,22értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 7,12026. 09. 11.
  2. 7,22026. 09. 26.
  3. 6,82026. 09. 29.
  4. 7,02026. 10. 03.
  5. 6,92026. 10. 06.
  6. 6,92026. 10. 10.
  7. 6,62026. 10. 16.
  8. 7,22026. 10. 24.
  9. 6,62026. 10. 28.
  10. 7,12026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 270 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,7 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,7 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
270 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
450 perc5 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
306,7 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,20 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.11.90′
  2. K09.26.45′
  3. K09.29.66′
  4. K10.03.89′
  5. K10.06.90′
  6. K10.10.90′
  7. K10.16.90′
  8. K10.24.90′
  9. K10.28.90′
  10. K11.01.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
450perc0gól1gólpassz0,20G+GP / 906,87értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
830perc0gól1gólpassz0,11G+GP / 906,94értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc450
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés6,87

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc20/990,33
Gólpassz / 90 perc22/990,17
Átlagértékelés6/997,48

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.