Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
M. Chávez
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

M. Chávez

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés16Lefedett pályára lépés
Játékperc94058,8 perc/meccs
Gól + gólpassz40,38 / 90 perc
Átlagértékelés6,5715 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAZ AlkmaarEredivisie · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex61,8/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
14 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
6 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
87,50 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
3
Gól / 90
0,10
Gólpassz / 90
0,29
Lövés
10
Kaput talál
5
Lövés pontossága
50 %
Gólkonverzió
10 %

Passz és kreativitás

Passz
473
Passzpontosság
34,50 %
Kulcspassz
18
Kulcspassz / 90
1,72
Sikeres csel
9
Cselezési siker
47,40 %

Védekezés és párharc

Szerelés
31
Labdaszerzés
10
Védőakció / 90
3,93
Megnyert párharc
53
Párharcsiker
46,50 %
Kiharcolt szabálytalanság
9
Elkövetett szabálytalanság
19

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
1
Lap / 90
0,19

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
940 perc
Átlagértékelés
6,57
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,702026. 08. 29.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen21 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Eredivisie2026AZ Alkmaar · Védő
61,8index / 100
Meccs10 Kezdő10 Perc740 Gól1 Gólpassz3 G+GP / 900,49 Értékelés6,89 Passzpontosság36,80 %
100% adatlefedettségVisszaeső forma
Európa-liga2026AZ Alkmaar · Védő
34,5index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc104 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,43 Passzpontosság30,80 %
86% adatlefedettségStabil forma
Felkészülési mérkőzések2026Mexico · Védő
20,6index / 100
Meccs3 Kezdő1 Perc96 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés5,60 Passzpontosság18,20 %
76% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

16 helyi sor
Idegenbeli1–0
Ajax–AZ Alkmaar

KezdőD · 12 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,64Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz7Passzpontosság4 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
AZ Alkmaar–Twente

KezdőD · 87 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,59Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz33Passzpontosság28 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–4
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Cambuur–AZ Alkmaar

KezdőD · 63 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,96Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz22Passzpontosság16 %Párharc / megnyert10 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,55Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz5Passzpontosság4 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Feyenoord–AZ Alkmaar

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,79Kulcspassz1Szerelés5Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz37Passzpontosság22 %Párharc / megnyert13 / 9Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
USA–Mexico

Csereként beálltD · 22 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés4,20Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz9Passzpontosság5 %Párharc / megnyert5 / –Csel / sikeres2 / –Lap0 sárga · 1 piros
Hazai1–1
Mexico–Peru

KezdőD · 48 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz30Passzpontosság25 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Mexico–Colombia

Csereként beálltD · 26 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz6Passzpontosság4 %Párharc / megnyert4 / –Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
AZ Alkmaar–Telstar

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,48Kulcspassz0Szerelés5Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz67Passzpontosság48 %Párharc / megnyert15 / 8Csel / sikeres5 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Sunderland–AZ Alkmaar

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz1Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz42Passzpontosság34 %Párharc / megnyert14 / 6Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
AZ Alkmaar–Willem II

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz3Szerelés6Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz51Passzpontosság44 %Párharc / megnyert12 / 7Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–3
Heerenveen–AZ Alkmaar

KezdőD · 45 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz1Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz26Passzpontosság18 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–2
Gól1Gólpassz1Értékelés8,70Kulcspassz2Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz38Passzpontosság31 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres2 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Gól–Gólpassz0Értékelés7,50Kulcspassz3Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz66Passzpontosság58 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–4
Utrecht–AZ Alkmaar

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz2Értékelés7,70Kulcspassz3Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz34Passzpontosság29 %Párharc / megnyert10 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap99 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap288 perc7 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap940 perc16 pályára lépés · 10 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó10 értékelt meccs · szórás: 1,95
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55176000,005,152,052,56
Utolsó 1010452000,005,481,004,18
Utolsó 2016940130,386,161,723,93
Hazai7 meccs
438perc1gól1gólpassz6,89értékelés
Idegenbeli9 meccs
502perc0gól2gólpassz5,59értékelés
Kezdőként14 meccs
892perc1gól3gólpassz6,29értékelés
Csereként2 meccs
48perc–gól0gólpassz5,25értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,52026. 09. 20.
  2. 6,32026. 09. 27.
  3. 6,32026. 09. 30.
  4. 4,22026. 10. 04.
  5. 5,82026. 10. 10.
  6. 6,62026. 10. 15.
  7. 6,02026. 10. 18.
  8. 0,02026. 10. 22.
  9. 6,62026. 10. 25.
  10. 6,62026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot6 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 99 perc 14 nap alatt · legutóbb 6,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között6,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
12 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
99 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
266 perc6 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
235,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,19 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.20.90′
  2. C09.27.26′
  3. K09.30.48′
  4. C10.04.22′
  5. K10.10.90′
  6. K10.15.14′
  7. K10.18.63′
  8. K10.22.0′
  9. K10.25.87′
  10. K10.31.12′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
176perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,15értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
452perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,48értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc176
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés5,15

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc19/1080,12
Gólpassz / 90 perc6/1080,36
Átlagértékelés16/1086,89

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.