Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
F. Sjølstad
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

F. Sjølstad

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc38848,5 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,445 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonHam-KamEliteserien · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex29,3/10096% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
2 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
0
Kaput talál
0
Lövés pontossága
–
Gólkonverzió
–

Passz és kreativitás

Passz
246
Passzpontosság
49,50 %
Kulcspassz
0
Kulcspassz / 90
0
Sikeres csel
0
Cselezési siker
–

Védekezés és párharc

Szerelés
4
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0,93
Megnyert párharc
17
Párharcsiker
70,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
0

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
388 perc
Átlagértékelés
6,44
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,202026. 10. 11.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Eliteserien2026Ham-Kam · Védő
29,3index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc388 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,44 Passzpontosság49,50 %
96% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Idegenbeli2–2
KFUM Oslo–Ham-Kam

KezdőD · 89 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,86Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz75Passzpontosság65 %Párharc / megnyert8 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–3
Ham-Kam–Rosenborg

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,91Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz31Passzpontosság23 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Ham-Kam–Bodo/Glimt

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–4
Start–Ham-Kam

Kezdő · csapatkapitányD · 69 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz56Passzpontosság52 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
Tromso–Ham-Kam

KezdőD · 60 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,93Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz26Passzpontosság19 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–5
Ham-Kam–Molde

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli4–0
Rosenborg–Ham-Kam

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–2
Ham-Kam–Kristiansund BK

Kezdő · csapatkapitányD · 80 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz58Passzpontosság55 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Brann–Ham-Kam

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap89 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap248 perc4 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap388 perc8 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó5 értékelt meccs · szórás: 0,51
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55308000,006,480,001,17
Utolsó 108388000,006,440,000,93
Utolsó 208388000,006,440,000,93
Hazai4 meccs
170perc0gól0gólpassz6,11értékelés
Idegenbeli4 meccs
218perc0gól0gólpassz6,66értékelés
Kezdőként8 meccs
388perc0gól0gólpassz6,44értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 16.
  2. 6,32026. 08. 30.
  3. –2026. 09. 13.
  4. 5,92026. 09. 20.
  5. 7,22026. 10. 11.
  6. –2026. 10. 17.
  7. 5,92026. 10. 24.
  8. 6,92026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot6 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 179 perc 14 nap alatt · legutóbb 8,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között8,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
89 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
179 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
248 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
6 folyamatos pályára lépés
  1. K08.16.–
  2. K08.30.80′
  3. N09.05.–
  4. K09.13.–
  5. K09.20.60′
  6. K10.11.69′
  7. K10.17.–
  8. K10.24.90′
  9. K11.01.89′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
308perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,48értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
388perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,44értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc308
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,48

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc30/1000,00
Gólpassz / 90 perc29/1000,00
Átlagértékelés47/1006,44

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.