Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
E. Reitan
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

E. Reitan

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc66783,4 perc/meccs
Gól + gólpassz10,13 / 90 perc
Átlagértékelés6,548 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonStartEliteserien · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex41,8/10096% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,13
Gólpassz / 90
0
Lövés
5
Kaput talál
3
Lövés pontossága
60 %
Gólkonverzió
20 %

Passz és kreativitás

Passz
276
Passzpontosság
34,10 %
Kulcspassz
7
Kulcspassz / 90
0,94
Sikeres csel
5
Cselezési siker
55,60 %

Védekezés és párharc

Szerelés
10
Labdaszerzés
5
Védőakció / 90
2,02
Megnyert párharc
36
Párharcsiker
53,70 %
Kiharcolt szabálytalanság
12
Elkövetett szabálytalanság
9

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,13

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
667 perc
Átlagértékelés
6,54
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,502026. 09. 13.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Eliteserien2026Start · Védő
41,8index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc667 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,13 Értékelés6,54 Passzpontosság34,10 %
96% adatlefedettségVisszaeső forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Hazai0–1
Start–Lillestrom

KezdőD · 86 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,48Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz45Passzpontosság40 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Start–Sandefjord

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz29Passzpontosság23 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli6–1
Molde–Start

KezdőD · 86 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,69Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz29Passzpontosság24 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–4
Start–Ham-Kam

KezdőD · 75 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz1Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz26Passzpontosság24 %Párharc / megnyert11 / 7Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Sandefjord–Start

KezdőD · 84 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,93Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz28Passzpontosság21 %Párharc / megnyert12 / 7Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Start–Brann

KezdőD · 89 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,50Kulcspassz2Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz23Passzpontosság13 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Aalesund–Start

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,48Kulcspassz3Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz71Passzpontosság60 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–1
Start–KFUM Oslo

KezdőD · 67 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz25Passzpontosság19 %Párharc / megnyert8 / 6Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap176 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap337 perc4 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap667 perc8 pályára lépés · 7 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó8 értékelt meccs · szórás: 0,56
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55421000,006,220,432,14
Utolsó 108667100,136,540,942,02
Utolsó 208667100,136,540,942,02
Hazai5 meccs
407perc1gól0gólpassz6,84értékelés
Idegenbeli3 meccs
260perc0gól0gólpassz6,03értékelés
Kezdőként8 meccs
667perc1gól0gólpassz6,54értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. 7,22026. 08. 30.
  2. 6,52026. 09. 04.
  3. 7,52026. 09. 13.
  4. 5,92026. 09. 20.
  5. 6,32026. 10. 11.
  6. 5,72026. 10. 18.
  7. 6,72026. 10. 25.
  8. 6,52026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot8 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 176 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
86 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
176 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
337 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
667,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,13 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
8 folyamatos pályára lépés
  1. K08.30.67′
  2. K09.04.90′
  3. K09.13.89′
  4. K09.20.84′
  5. K10.11.75′
  6. K10.18.86′
  7. K10.25.90′
  8. K11.01.86′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
421perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,22értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
667perc1gól0gólpassz0,13G+GP / 906,54értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc421
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,22

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc23/1000,13
Gólpassz / 90 perc31/1000,00
Átlagértékelés40/1006,54

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.