Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonGornik ZabrzeEkstraklasa · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex49,4/10096% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók
Mit csinál a pályán?
A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.
◷
Játékidő és szerep
Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
81,80 %
Nem lépett pályára
4 nevezés
◎
Támadójáték
Gól
2
Gólpassz
1
Gól / 90
0,34
Gólpassz / 90
0,17
Lövés
13
Kaput talál
6
Lövés pontossága
46,20 %
Gólkonverzió
15,40 %
↗
Passz és kreativitás
Passz
98
Passzpontosság
9,70 %
Kulcspassz
13
Kulcspassz / 90
2,20
Sikeres csel
7
Cselezési siker
63,60 %
◇
Védekezés és párharc
Szerelés
1
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
0,51
Megnyert párharc
34
Párharcsiker
46,60 %
Kiharcolt szabálytalanság
19
Elkövetett szabálytalanság
11
!
Fegyelem
Sárga lap
2
Piros lap
1
Lap / 90
0,51
▣
Kapusteljesítmény
Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
533 perc
Átlagértékelés
6,87
Személyes csúcsok
Kiemelkedő lefedett teljesítmények
Legjobb értékelés92026. 10. 10.Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen21 gól · 1 gólpasszLeghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccsLeghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.
7 nap73 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés30 nap278 perc4 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés90 nap506 perc10 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelésFormaingadozásErősen ingadozó10 értékelt meccs · szórás: 2,22
Időablak
Meccs
Perc
Gól
Gólpassz
G+GP / 90
Értékelés
Kulcspassz / 90
Védőakció / 90
Utolsó 5
5
278
1
1
0,65
5,82
3,24
0,32
Utolsó 10
10
506
2
1
0,53
6,24
2,13
0,53
Utolsó 20
11
533
2
1
0,51
6,24
2,20
0,51
Hazai6 meccs
270perc1gól0gólpassz6,64értékelés
Idegenbeli5 meccs
263perc1gól1gólpassz5,77értékelés
Kezdőként9 meccs
482perc1gól1gólpassz6,12értékelés
Csereként2 meccs
51perc1gól0gólpassz6,80értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
6,22026. 08. 16.
7,32026. 08. 20.
6,32026. 08. 27.
6,42026. 09. 06.
7,12026. 09. 12.
0,02026. 09. 19.
9,02026. 10. 10.
6,72026. 10. 18.
7,12026. 10. 23.
6,32026. 10. 30.
A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.
V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360
Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség
0 új API-kérés
A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.
Legutóbbi részvételi állapot7 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 73 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,0 nap pihenőSzolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.Utolsó két pályára lépés között7,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.
V9 · Játékosforma
Legutóbbi teljesítmény
5 meccses minta
Játékperc278Gól1Gólpassz1Átlagértékelés5,82
Helyezés az azonos posztú mintában
Gól / 90 perc30/600,23
Gólpassz / 90 perc10/600,23
Átlagértékelés52/606,10
A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.