Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
T. van Bergen
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

T. van Bergen

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés11Lefedett pályára lépés
Játékperc52547,7 perc/meccs
Gól + gólpassz50,86 / 90 perc
Átlagértékelés6,756 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonGroningenEredivisie · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex55,9/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
11 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
5 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
3
Gólpassz
2
Gól / 90
0,51
Gólpassz / 90
0,34
Lövés
19
Kaput talál
10
Lövés pontossága
52,60 %
Gólkonverzió
15,80 %

Passz és kreativitás

Passz
132
Passzpontosság
17,50 %
Kulcspassz
6
Kulcspassz / 90
1,03
Sikeres csel
7
Cselezési siker
33,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
7
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
1,20
Megnyert párharc
29
Párharcsiker
37,70 %
Kiharcolt szabálytalanság
10
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,17

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
525 perc
Átlagértékelés
6,75
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,742026. 09. 06.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Eredivisie2026Groningen · Középpályás
55,9index / 100
Meccs10 Kezdő10 Perc435 Gól3 Gólpassz2 G+GP / 901,03 Értékelés6,92 Passzpontosság16,90 %
100% adatlefedettségStabil forma
KNVB Beker2026Groningen · Középpályás
15,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc90 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés5,90 Passzpontosság20 %
82% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Hazai2–3
Gól1Gólpassz0Értékelés7,72Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / 4Passz19Passzpontosság13 %Párharc / megnyert11 / 1Csel / sikeres3 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Groningen–Emmen

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,90Kulcspassz–Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 2Passz26Passzpontosság20 %Párharc / megnyert10 / 3Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
NEC Nijmegen–Groningen

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,12Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz21Passzpontosság14 %Párharc / megnyert25 / 10Csel / sikeres6 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–5
Groningen–Ajax

KezdőM · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés6,71Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 2Passz16Passzpontosság14 %Párharc / megnyert12 / 5Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–5
Excelsior–Groningen

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–0
Groningen–PEC Zwolle

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
GO Ahead Eagles–Groningen

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–2
Groningen–Twente

KezdőM · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,74Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / 1Passz27Passzpontosság21 %Párharc / megnyert13 / 7Csel / sikeres4 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Groningen–Fortuna Sittard

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli5–1
PSV Eindhoven–Groningen

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz1Értékelés6,30Kulcspassz2Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz23Passzpontosság20 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres4 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–4
ADO Den Haag–Groningen

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap165 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap345 perc5 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap525 perc11 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó6 értékelt meccs · szórás: 0,74
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55345210,786,610,781,57
Utolsó 1010525320,866,751,031,20
Utolsó 2011525320,866,751,031,20
Hazai6 meccs
345perc3gól0gólpassz7,02értékelés
Idegenbeli5 meccs
180perc0gól2gólpassz6,21értékelés
Kezdőként11 meccs
525perc3gól2gólpassz6,75értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,32026. 08. 23.
  2. –2026. 08. 28.
  3. 7,72026. 09. 06.
  4. –2026. 09. 12.
  5. –2026. 09. 18.
  6. –2026. 10. 11.
  7. 6,72026. 10. 18.
  8. 6,12026. 10. 25.
  9. 5,92026. 10. 29.
  10. 7,72026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 255 perc 14 nap alatt · legutóbb 2,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között2,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
165 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
255 perc3 kezdés · 2 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
345 perc5 kezdés · 3 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
105,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,17 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.23.90′
  2. K08.28.–
  3. K09.06.90′
  4. K09.12.–
  5. K09.18.–
  6. K10.11.–
  7. K10.18.90′
  8. K10.25.90′
  9. K10.29.90′
  10. K11.01.75′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
345perc2gól1gólpassz0,78G+GP / 906,61értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
525perc3gól2gólpassz0,86G+GP / 906,75értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc345
Gól2
Gólpassz1
Átlagértékelés6,61

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc10/1260,62
Gólpassz / 90 perc22/1260,41
Átlagértékelés35/1266,92

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.