Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
R. Jenssen
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

R. Jenssen

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc72080,0 perc/meccs
Gól + gólpassz20,25 / 90 perc
Átlagértékelés6,928 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonTromsoEliteserien · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex60,1/10096% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
8 meccs
Csapatkapitány
5 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
2
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,25
Lövés
1
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
359
Passzpontosság
46,80 %
Kulcspassz
20
Kulcspassz / 90
2,50
Sikeres csel
1
Cselezési siker
16,70 %

Védekezés és párharc

Szerelés
7
Labdaszerzés
8
Védőakció / 90
1,88
Megnyert párharc
14
Párharcsiker
48,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
6
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,25

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
720 perc
Átlagértékelés
6,92
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,602026. 09. 20.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen20 gól · 2 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Eliteserien2026Tromso · Középpályás
60,1index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc630 Gól0 Gólpassz2 G+GP / 900,29 Értékelés7,02 Passzpontosság48,70 %
96% adatlefedettségJavuló forma
Konferencia-liga2026Tromso · Középpályás
33,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc90 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés6,20 Passzpontosság19 %
72% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Idegenbeli4–0
Valerenga–Tromso

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,27Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz39Passzpontosság35 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Viking–Tromso

Kezdő · csapatkapitányM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz4Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz84Passzpontosság76 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Tromso–KFUM Oslo

Kezdő · csapatkapitányM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,90Kulcspassz4Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz57Passzpontosság48 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres2 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Fredrikstad–Tromso

Kezdő · csapatkapitányM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz2Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz32Passzpontosság28 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Tromso–Ham-Kam

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz2Értékelés8,60Kulcspassz4Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz56Passzpontosság53 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli5–3
Rosenborg–Tromso

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz42Passzpontosság34 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Tromso–Sarpsborg 08 FF

Kezdő · csapatkapitányM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz2Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz26Passzpontosság23 %Párharc / megnyert6 / 1Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–0
Brighton–Tromso

Kezdő · csapatkapitányM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz23Passzpontosság19 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
Molde–Tromso

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap360 perc4 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap720 perc9 pályára lépés · 8 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó8 értékelt meccs · szórás: 0,81
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55450020,407,253,001,60
Utolsó 109720020,256,922,501,88
Utolsó 209720020,256,922,501,88
Hazai3 meccs
270perc0gól2gólpassz7,70értékelés
Idegenbeli6 meccs
450perc0gól0gólpassz6,45értékelés
Kezdőként9 meccs
720perc0gól2gólpassz6,92értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 16.
  2. 6,22026. 08. 27.
  3. 6,62026. 08. 30.
  4. 6,32026. 09. 12.
  5. 8,62026. 09. 20.
  6. 6,92026. 10. 11.
  7. 7,92026. 10. 18.
  8. 6,62026. 10. 25.
  9. 6,32026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot9 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés2 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,2 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,2 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
360 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
360,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,25 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
9 folyamatos pályára lépés
  1. K08.16.–
  2. K08.27.90′
  3. K08.30.90′
  4. K09.12.90′
  5. K09.20.90′
  6. K10.11.90′
  7. K10.18.90′
  8. K10.25.90′
  9. K11.01.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
450perc0gól2gólpassz0,40G+GP / 907,25értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
720perc0gól2gólpassz0,25G+GP / 906,92értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc450
Gól0
Gólpassz2
Átlagértékelés7,25

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc50/910,00
Gólpassz / 90 perc21/910,29
Átlagértékelés20/917,02

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.