Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
N. Ahmeti-Grainca
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

N. Ahmeti-Grainca

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc23429,3 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,315 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonDe GraafschapEerste Divisie · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex36,5/10094% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
3
Kaput talál
1
Lövés pontossága
33,30 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
101
Passzpontosság
24,50 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
1,15
Sikeres csel
3
Cselezési siker
42,90 %

Védekezés és párharc

Szerelés
7
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
3,08
Megnyert párharc
15
Párharcsiker
39,50 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,38

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
234 perc
Átlagértékelés
6,31
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,902026. 08. 29.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Eerste Divisie2026De Graafschap · Középpályás
36,5index / 100
Meccs7 Kezdő7 Perc163 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,31 Passzpontosság26 %
94% adatlefedettségStabil forma
KNVB Beker2026De Graafschap · Középpályás
25,6index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc71 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,30 Passzpontosság19 %
82% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Idegenbeli1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,14Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz1Passzpontosság0 %Párharc / megnyert2 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Roda–De Graafschap

KezdőM · 71 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz21Passzpontosság19 %Párharc / megnyert8 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Jong Ajax–De Graafschap

KezdőM · 12 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,94Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz11Passzpontosság10 %Párharc / megnyert2 / 0Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
De Graafschap–Jong Utrecht

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–2
FC Eindhoven–De Graafschap

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
De Graafschap–Den Bosch

KezdőM · 60 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,26Kulcspassz1Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz24Passzpontosság16 %Párharc / megnyert10 / 5Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
De Graafschap–NAC Breda

KezdőM · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Emmen–De Graafschap

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli5–0
Heracles–De Graafschap

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–4
Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz1Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz44Passzpontosság36 %Párharc / megnyert16 / 8Csel / sikeres5 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–5
De Graafschap–Jong AZ

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap72 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap84 perc3 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap234 perc8 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó6 értékelt meccs · szórás: 2,37
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55144000,004,931,252,50
Utolsó 108234000,005,261,153,08
Utolsó 208234000,005,261,153,08
Hazai4 meccs
150perc0gól0gólpassz4,39értékelés
Idegenbeli4 meccs
84perc0gól0gólpassz6,13értékelés
Kezdőként8 meccs
234perc0gól0gólpassz5,26értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 17.
  2. 6,92026. 08. 29.
  3. –2026. 09. 04.
  4. 0,02026. 09. 20.
  5. 6,32026. 09. 27.
  6. 5,92026. 10. 19.
  7. 6,32026. 10. 27.
  8. 6,12026. 10. 30.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot3 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 72 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
72 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
84 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,38 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
3 folyamatos pályára lépés
  1. K08.29.90′
  2. K09.04.–
  3. N09.11.–
  4. K09.20.0′
  5. K09.27.60′
  6. N10.03.–
  7. N10.09.–
  8. K10.19.12′
  9. K10.27.71′
  10. K10.30.1′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
144perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 904,93értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
234perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,26értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc84
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,13

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc83/1170,00
Gólpassz / 90 perc82/1170,00
Átlagértékelés110/1175,05

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.