Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
A. Bulatović
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

A. Bulatović

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés15Lefedett pályára lépés
Játékperc63242,1 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,5212 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonLensLigue 1 · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex45,7/10096% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
14 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
5 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
93,30 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
20
Kaput talál
5
Lövés pontossága
25 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
339
Passzpontosság
33 %
Kulcspassz
10
Kulcspassz / 90
1,42
Sikeres csel
3
Cselezési siker
33,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
23
Labdaszerzés
5
Védőakció / 90
3,99
Megnyert párharc
34
Párharcsiker
53,10 %
Kiharcolt szabálytalanság
5
Elkövetett szabálytalanság
9

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,14

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
632 perc
Átlagértékelés
6,52
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,102026. 10. 05.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

4 játékos–csapat–szezon
Ligue 12026Lens · Középpályás
45,7index / 100
Meccs8 Kezdő7 Perc263 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,62 Passzpontosság29,10 %
96% adatlefedettségStabil forma
Nemzetek Ligája2026Montenegro · Középpályás
36,1index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc259 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,48 Passzpontosság36,10 %
88% adatlefedettségStabil forma
Bajnokok Ligája2026Lens · Középpályás
38,7index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc110 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,21 Passzpontosság35,60 %
86% adatlefedettségStabil forma
Trophée des Champions2026Lens · Középpályás
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

18 helyi sor
Hazai1–9
Lens–Como

KezdőM · 20 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,86Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz18Passzpontosság16 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Lille–Lens

KezdőM · 10 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,28Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz3Passzpontosság2 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Lens–Paris FC

KezdőM · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Club Brugge KV–Lens

KezdőM · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Estac Troyes–Lens

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,72Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz38Passzpontosság35 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Lens–Sporting CP

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Lens–Lyon

KezdőM · 7 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,18Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz3Passzpontosság3 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Montenegro–Armenia

KezdőM · 79 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,10Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz30Passzpontosság22 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Latvia–Montenegro

KezdőM · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–3
Armenia–Montenegro

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,92Kulcspassz0Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz42Passzpontosság34 %Párharc / megnyert14 / 6Csel / sikeres4 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Montenegro–Cyprus

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,42Kulcspassz0Szerelés5Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 1Passz57Passzpontosság45 %Párharc / megnyert10 / 6Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Monaco–Lens

KezdőM · 18 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,77Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz15Passzpontosság15 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Le Mans–Lens

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz3Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz46Passzpontosság40 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–3
Slavia Praha–Lens

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,56Kulcspassz3Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 0Passz48Passzpontosság43 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Lens–Lorient

KezdőM · 30 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz27Passzpontosság24 %Párharc / megnyert3 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Strasbourg–Lens

Csereként beálltM · 18 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz1Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz12Passzpontosság11 %Párharc / megnyert3 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–2
Lens–Auxerre

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
Lens–Paris Saint Germain

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap30 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap127 perc6 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap632 perc15 pályára lépés · 7 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó10 értékelt meccs · szórás: 2,93
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55120000,003,770,753,00
Utolsó 1010386000,004,450,474,20
Utolsó 2015632000,005,211,423,99
Hazai6 meccs
226perc0gól0gólpassz5,41értékelés
Idegenbeli9 meccs
406perc0gól0gólpassz5,08értékelés
Kezdőként14 meccs
614perc0gól0gólpassz5,12értékelés
Csereként1 meccs
18perc–gól0gólpassz6,60értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,42026. 09. 25.
  2. 5,92026. 09. 28.
  3. 0,02026. 10. 02.
  4. 7,12026. 10. 05.
  5. 6,22026. 10. 09.
  6. 6,72026. 10. 17.
  7. 0,02026. 10. 21.
  8. 0,02026. 10. 24.
  9. 6,32026. 10. 30.
  10. 5,92026. 11. 04.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot5 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 30 perc 14 nap alatt · legutóbb 5,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között5,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
30 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
30 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
127 perc6 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,14 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
5 folyamatos pályára lépés
  1. K09.28.90′
  2. K10.02.0′
  3. K10.05.79′
  4. K10.09.7′
  5. N10.13.–
  6. K10.17.90′
  7. K10.21.0′
  8. K10.24.0′
  9. K10.30.10′
  10. K11.04.20′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
120perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 903,77értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
386perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 904,45értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc120
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés3,77

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc199/2120,00
Gólpassz / 90 perc196/2120,00
Átlagértékelés202/2124,14

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.