Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
B. Manner
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

B. Manner

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés7Lefedett pályára lépés
Játékperc31845,4 perc/meccs
Gól + gólpassz10,28 / 90 perc
Átlagértékelés6,405 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonNyíregyházaNB I · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex44,0/10092% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
7 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,28
Gólpassz / 90
0
Lövés
8
Kaput talál
3
Lövés pontossága
37,50 %
Gólkonverzió
12,50 %

Passz és kreativitás

Passz
88
Passzpontosság
18,50 %
Kulcspassz
5
Kulcspassz / 90
1,42
Sikeres csel
5
Cselezési siker
35,70 %

Védekezés és párharc

Szerelés
8
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
2,83
Megnyert párharc
21
Párharcsiker
45,70 %
Kiharcolt szabálytalanság
7
Elkövetett szabálytalanság
10

Fegyelem

Sárga lap
3
Piros lap
0
Lap / 90
0,85

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
318 perc
Átlagértékelés
6,40
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,362026. 10. 25.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
NB I2026Nyíregyháza · Középpályás
44,0index / 100
Meccs6 Kezdő6 Perc318 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,28 Értékelés6,40 Passzpontosság18,50 %
92% adatlefedettségStabil forma
NB I2025Nyíregyháza · Játékos
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Idegenbeli2–1
Újpest–Nyíregyháza

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,91Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz20Passzpontosság14 %Párharc / megnyert11 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Gól1Gólpassz0Értékelés7,36Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz36Passzpontosság29 %Párharc / megnyert20 / 9Csel / sikeres9 / 2Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Nyíregyháza–Budapest Honvéd

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli5–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,06Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz5Passzpontosság4 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,42Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz16Passzpontosság12 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
Vasas–Nyíregyháza

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Nyíregyháza–Paks

KezdőM · 27 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,24Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz11Passzpontosság8 %Párharc / megnyert8 / 2Csel / sikeres4 / 2Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap212 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap318 perc6 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó5 értékelt meccs · szórás: 0,51
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55318100,286,401,422,83
Utolsó 107318100,286,401,422,83
Utolsó 207318100,286,401,422,83
Hazai3 meccs
106perc0gól0gólpassz6,33értékelés
Idegenbeli4 meccs
212perc1gól0gólpassz6,44értékelés
Kezdőként7 meccs
318perc1gól0gólpassz6,40értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 7 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 05. 02.
  2. –2026. 08. 15.
  3. 6,22026. 08. 29.
  4. 6,42026. 09. 20.
  5. 6,12026. 10. 11.
  6. 7,42026. 10. 25.
  7. 5,92026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot2 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 179 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
179 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
212 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
318,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,85 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
2 folyamatos pályára lépés
  1. K05.02.–
  2. K08.15.–
  3. K08.29.27′
  4. N09.04.–
  5. K09.20.79′
  6. K10.11.33′
  7. N10.17.–
  8. K10.25.89′
  9. K11.01.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
318perc1gól0gólpassz0,28G+GP / 906,40értékelés
Utolsó 10 pályára lépés7 meccses minta
318perc1gól0gólpassz0,28G+GP / 906,40értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc291
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés6,44

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc17/840,28
Gólpassz / 90 perc61/840,00
Átlagértékelés50/846,40

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.