Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
J. Jevremović
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

J. Jevremović

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés10Lefedett pályára lépés
Játékperc54054,0 perc/meccs
Gól + gólpassz20,33 / 90 perc
Átlagértékelés6,786 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonŽelezničar PančevoSuper Liga · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex49,6/100100% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
6 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
2
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,33
Lövés
9
Kaput talál
5
Lövés pontossága
55,60 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
235
Passzpontosság
34,20 %
Kulcspassz
4
Kulcspassz / 90
0,67
Sikeres csel
8
Cselezési siker
57,10 %

Védekezés és párharc

Szerelés
12
Labdaszerzés
4
Védőakció / 90
2,67
Megnyert párharc
35
Párharcsiker
53 %
Kiharcolt szabálytalanság
9
Elkövetett szabálytalanság
12

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,17

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
540 perc
Átlagértékelés
6,78
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,622026. 10. 23.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Super Liga2026Železničar Pančevo · Középpályás
49,6index / 100
Meccs10 Kezdő10 Perc540 Gól0 Gólpassz2 G+GP / 900,33 Értékelés6,78 Passzpontosság34,20 %
100% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Idegenbeli1–2
Gól0Gólpassz1Értékelés6,52Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz31Passzpontosság20 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól0Gólpassz1Értékelés7,62Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz39Passzpontosság31 %Párharc / megnyert11 / 6Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,67Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz47Passzpontosság38 %Párharc / megnyert12 / 7Csel / sikeres3 / 2Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,51Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz31Passzpontosság29 %Párharc / megnyert13 / 6Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,91Kulcspassz0Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 3Passz36Passzpontosság31 %Párharc / megnyert12 / 8Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,42Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz51Passzpontosság47 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap180 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap270 perc4 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap540 perc10 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó6 értékelt meccs · szórás: 0,41
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55270020,676,941,002,33
Utolsó 1010540020,336,780,672,67
Utolsó 2010540020,336,780,672,67
Hazai5 meccs
270perc0gól0gólpassz6,70értékelés
Idegenbeli5 meccs
270perc0gól2gólpassz6,85értékelés
Kezdőként10 meccs
540perc0gól2gólpassz6,78értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 23.
  2. –2026. 08. 29.
  3. 6,42026. 09. 04.
  4. 6,92026. 09. 11.
  5. 6,52026. 09. 17.
  6. –2026. 09. 20.
  7. –2026. 10. 11.
  8. 6,72026. 10. 18.
  9. 7,62026. 10. 23.
  10. 6,52026. 10. 28.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
270 perc4 kezdés · 2 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
270,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,17 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.23.–
  2. K08.29.–
  3. K09.04.90′
  4. K09.11.90′
  5. K09.17.90′
  6. K09.20.–
  7. K10.11.–
  8. K10.18.90′
  9. K10.23.90′
  10. K10.28.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
270perc0gól2gólpassz0,67G+GP / 906,94értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
540perc0gól2gólpassz0,33G+GP / 906,78értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc270
Gól0
Gólpassz2
Átlagértékelés6,94

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc93/1120,00
Gólpassz / 90 perc23/1120,33
Átlagértékelés28/1126,78

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.