Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
J. Kubicki
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

J. Kubicki

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés10Lefedett pályára lépés
Játékperc52152,1 perc/meccs
Gól + gólpassz10,17 / 90 perc
Átlagértékelés6,489 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonGornik ZabrzeEkstraklasa · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex41,1/10098% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
90 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,17
Gólpassz / 90
0
Lövés
7
Kaput talál
1
Lövés pontossága
14,30 %
Gólkonverzió
14,30 %

Passz és kreativitás

Passz
216
Passzpontosság
28,80 %
Kulcspassz
5
Kulcspassz / 90
0,86
Sikeres csel
1
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
6
Labdaszerzés
5
Védőakció / 90
1,90
Megnyert párharc
17
Párharcsiker
32,70 %
Kiharcolt szabálytalanság
8
Elkövetett szabálytalanság
15

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,35

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
521 perc
Átlagértékelés
6,48
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,302026. 10. 10.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Ekstraklasa2026Gornik Zabrze · Középpályás
41,1index / 100
Meccs9 Kezdő8 Perc521 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,17 Értékelés6,48 Passzpontosság28,80 %
98% adatlefedettségJavuló forma
Konferencia-liga2026Gornik Zabrze · Középpályás
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Super Cup2026Gornik Zabrze · Játékos
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

13 helyi sor
Hazai2–1
Gornik Zabrze–Wieczysta Kraków

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,66Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz22Passzpontosság18 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,25Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,35Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz3Passzpontosság3 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Jagiellonia–Gornik Zabrze

KezdőM · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz38Passzpontosság32 %Párharc / megnyert8 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,67Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz40Passzpontosság35 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gornik Zabrze–Lech Poznan

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,38Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz45Passzpontosság42 %Párharc / megnyert10 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés5,97Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz27Passzpontosság21 %Párharc / megnyert7 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Gól–Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz25Passzpontosság21 %Párharc / megnyert8 / 2Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Gornik Zabrze–GKS Katowice

Csereként beálltM · 30 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz16Passzpontosság13 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–1
Monaco–Gornik Zabrze

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Gornik Zabrze–Monaco

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap– perc0 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap170 perc4 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap521 perc9 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó9 értékelt meccs · szórás: 0,36
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55260100,356,651,041,73
Utolsó 1010521100,176,480,861,90
Utolsó 2010521100,176,480,861,90
Hazai4 meccs
198perc0gól0gólpassz6,47értékelés
Idegenbeli6 meccs
323perc1gól0gólpassz6,48értékelés
Kezdőként9 meccs
491perc1gól0gólpassz6,47értékelés
Csereként1 meccs
30perc–gól0gólpassz6,50értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 07. 16.
  2. 6,52026. 08. 30.
  3. 6,22026. 09. 03.
  4. 6,02026. 09. 06.
  5. 6,42026. 09. 12.
  6. 6,72026. 09. 19.
  7. 7,32026. 10. 10.
  8. 6,42026. 10. 18.
  9. 6,32026. 10. 23.
  10. 6,72026. 10. 30.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-10-30.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 73 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
73 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
170 perc4 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
521,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,35 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
0 folyamatos pályára lépés
  1. C08.30.30′
  2. K09.03.79′
  3. K09.06.62′
  4. K09.12.90′
  5. K09.19.90′
  6. K10.10.90′
  7. K10.18.5′
  8. K10.23.2′
  9. K10.30.73′
  10. N11.07.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
260perc1gól0gólpassz0,35G+GP / 906,65értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
521perc1gól0gólpassz0,17G+GP / 906,48értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc170
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés6,64

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc42/1430,17
Gólpassz / 90 perc68/1430,00
Átlagértékelés70/1436,48

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.