Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
J. Lasickas
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

J. Lasickas

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés13Lefedett pályára lépés
Játékperc51539,6 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,348 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonHNK RijekaHNL · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex33,7/10098% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
12 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
92,30 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
2
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
262
Passzpontosság
34,50 %
Kulcspassz
5
Kulcspassz / 90
0,87
Sikeres csel
4
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
12
Labdaszerzés
7
Védőakció / 90
3,32
Megnyert párharc
26
Párharcsiker
50 %
Kiharcolt szabálytalanság
6
Elkövetett szabálytalanság
10

Fegyelem

Sárga lap
3
Piros lap
0
Lap / 90
0,52

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
515 perc
Átlagértékelés
6,34
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,902026. 08. 31.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

4 játékos–csapat–szezon
HNL2026HNK Rijeka · Védő
33,7index / 100
Meccs9 Kezdő8 Perc251 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,57 Passzpontosság32,90 %
98% adatlefedettségStabil forma
Nemzetek Ligája2026Lithuania · Középpályás
34,2index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc174 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,19 Passzpontosság36,80 %
86% adatlefedettségStabil forma
Konferencia-liga2026HNK Rijeka · Védő
14,4index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc90 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés5,50 Passzpontosság34 %
72% adatlefedettségStabil forma
Felkészülési mérkőzések2026Lithuania · Védő
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

15 helyi sor
Hazai1–1
HNK Rijeka–NK Varazdin

KezdőD · 10 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,26Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz7Passzpontosság7 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Dinamo Zagreb–HNK Rijeka

KezdőD · 10 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,09Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz5Passzpontosság5 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Rudes–HNK Rijeka

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli4–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–0
Azerbaijan–Lithuania

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–0
Lithuania–Andorra

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Lithuania–Azerbaijan

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,14Kulcspassz1Szerelés6Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz35Passzpontosság27 %Párharc / megnyert14 / 12Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Liechtenstein–Lithuania

KezdőF · 84 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,23Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz56Passzpontosság43 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres2 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz30Passzpontosság28 %Párharc / megnyert4 / –Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai4–1
HNK Rijeka–NK Osijek

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,89Kulcspassz3Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz33Passzpontosság25 %Párharc / megnyert7 / 6Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
HNK Gorica–HNK Rijeka

Csereként beálltD · 67 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz56Passzpontosság46 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–4
HNK Rijeka–FC Midtjylland

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés5,50Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz40Passzpontosság34 %Párharc / megnyert14 / 3Csel / sikeres2 / –Lap1 sárga · 0 piros
Hazai3–2
HNK Rijeka–Istra 1961

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–0
NK Varazdin–HNK Rijeka

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap20 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap20 perc5 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap515 perc13 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott6 értékelt meccs · szórás: 0,30
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 5520000,006,180,000,00
Utolsó 1010358000,006,381,263,77
Utolsó 2013515000,006,340,873,32
Hazai6 meccs
354perc0gól0gólpassz6,30értékelés
Idegenbeli7 meccs
161perc0gól0gólpassz6,41értékelés
Kezdőként12 meccs
448perc0gól0gólpassz6,26értékelés
Csereként1 meccs
67perc–gól0gólpassz6,90értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,92026. 09. 05.
  2. –2026. 09. 12.
  3. 6,72026. 09. 20.
  4. 6,22026. 09. 24.
  5. 6,12026. 09. 27.
  6. –2026. 10. 04.
  7. –2026. 10. 11.
  8. –2026. 10. 16.
  9. 6,12026. 10. 27.
  10. 6,32026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot5 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 20 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
10 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
20 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
20 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,52 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
5 folyamatos pályára lépés
  1. K09.12.–
  2. K09.20.74′
  3. K09.24.84′
  4. K09.27.90′
  5. N09.30.–
  6. K10.04.–
  7. K10.11.–
  8. K10.16.–
  9. K10.27.10′
  10. K11.01.10′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
20perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,18értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
358perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,38értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc20
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,18

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc24/670,00
Gólpassz / 90 perc31/670,00
Átlagértékelés23/676,57

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.