Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
A. Czerwiński
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

A. Czerwiński

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés10Lefedett pályára lépés
Játékperc41141,1 perc/meccs
Gól + gólpassz10,22 / 90 perc
Átlagértékelés6,497 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonGKS KatowiceEkstraklasa · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex35,4/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
90 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,22
Lövés
3
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
229
Passzpontosság
39,30 %
Kulcspassz
5
Kulcspassz / 90
1,09
Sikeres csel
0
Cselezési siker
–

Védekezés és párharc

Szerelés
5
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
1,31
Megnyert párharc
6
Párharcsiker
37,50 %
Kiharcolt szabálytalanság
0
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,22

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
411 perc
Átlagértékelés
6,49
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,302026. 08. 30.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Ekstraklasa2026GKS Katowice · Védő
35,4index / 100
Meccs10 Kezdő9 Perc411 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,22 Értékelés6,49 Passzpontosság39,30 %
100% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Hazai3–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,24Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz24Passzpontosság19 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Korona Kielce–GKS Katowice

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz49Passzpontosság35 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–4
Gól0Gólpassz0Értékelés6,74Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz26Passzpontosság20 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,86Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz48Passzpontosság43 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz69Passzpontosság60 %Párharc / megnyert7 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Gól0Gólpassz0Értékelés5,72Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz10Passzpontosság9 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–3
Gornik Zabrze–GKS Katowice

Csereként beálltD · 9 perc

Gól–Gólpassz1Értékelés7,30Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz3Passzpontosság2 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–0
GKS Katowice–Wisla Plock

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–0
Motor Lublin–GKS Katowice

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap63 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap212 perc5 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap411 perc10 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó7 értékelt meccs · szórás: 0,48
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55212000,006,430,421,70
Utolsó 1010411010,226,491,091,31
Utolsó 2010411010,226,491,091,31
Hazai4 meccs
227perc0gól0gólpassz6,47értékelés
Idegenbeli6 meccs
184perc0gól1gólpassz6,52értékelés
Kezdőként9 meccs
402perc0gól0gólpassz6,36értékelés
Csereként1 meccs
9perc–gól1gólpassz7,30értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 16.
  2. 7,32026. 08. 30.
  3. 5,72026. 09. 04.
  4. 6,32026. 09. 12.
  5. 6,92026. 09. 19.
  6. 6,72026. 10. 09.
  7. 6,32026. 10. 12.
  8. –2026. 10. 17.
  9. –2026. 10. 24.
  10. 6,22026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot8 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 63 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,3 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,3 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
63 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
212 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
411,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,22 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
9 folyamatos pályára lépés
  1. N08.23.–
  2. C08.30.9′
  3. K09.04.15′
  4. K09.12.90′
  5. K09.19.85′
  6. K10.09.70′
  7. K10.12.79′
  8. K10.17.–
  9. K10.24.–
  10. K10.31.63′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
212perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,43értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
411perc0gól1gólpassz0,22G+GP / 906,49értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc212
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,43

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc48/1010,00
Gólpassz / 90 perc13/1010,22
Átlagértékelés54/1016,49

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.