Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Alexsandro Amorim
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Alexsandro Amorim

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés6Lefedett pályára lépés
Játékperc13222,0 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,525 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonGenoaSerie A · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex33,9/10092% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
5 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
83,30 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
1
Kaput talál
1
Lövés pontossága
100 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
69
Passzpontosság
25,50 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
1,36
Sikeres csel
0
Cselezési siker
–

Védekezés és párharc

Szerelés
2
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
1,36
Megnyert párharc
5
Párharcsiker
55,60 %
Kiharcolt szabálytalanság
3
Elkövetett szabálytalanság
0

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,68

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
132 perc
Átlagértékelés
6,52
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,972026. 10. 25.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Serie A2026Genoa · Középpályás
33,9index / 100
Meccs6 Kezdő5 Perc132 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,52 Passzpontosság25,50 %
92% adatlefedettségStabil forma
Olasz Kupa2026Genoa · Középpályás
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Idegenbeli1–2
Lecce–Genoa

KezdőM · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Genoa–Juventus

KezdőM · 82 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,66Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz41Passzpontosság37 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Genoa–Venezia

KezdőM · 9 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,97Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz4Passzpontosság4 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
AS Roma–Genoa

KezdőM · 7 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,09Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz3Passzpontosság2 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Parma–Genoa

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–4
Genoa–Como

KezdőM · 15 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,97Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz11Passzpontosság11 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Lazio–Genoa

Csereként beálltM · 19 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz10Passzpontosság10 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Hazai4–1
Genoa–Ascoli

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap82 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap98 perc4 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap132 perc6 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó6 értékelt meccs · szórás: 2,46
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55113000,005,141,591,59
Utolsó 106132000,005,431,361,36
Utolsó 206132000,005,431,361,36
Hazai3 meccs
106perc0gól0gólpassz6,53értékelés
Idegenbeli3 meccs
26perc0gól0gólpassz4,33értékelés
Kezdőként5 meccs
113perc0gól0gólpassz5,14értékelés
Csereként1 meccs
19perc–gól–gólpassz6,90értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 6 értékelt pályára lépés
  1. 6,92026. 08. 30.
  2. 6,02026. 09. 04.
  3. 6,12026. 10. 17.
  4. 7,02026. 10. 25.
  5. 6,72026. 10. 28.
  6. 0,02026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot4 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 91 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
0 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
91 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
98 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,68 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
4 folyamatos pályára lépés
  1. N08.16.–
  2. C08.30.19′
  3. K09.04.15′
  4. N09.20.–
  5. K10.17.7′
  6. K10.25.9′
  7. K10.28.82′
  8. K11.01.0′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
113perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,14értékelés
Utolsó 10 pályára lépés6 meccses minta
132perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,43értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc98
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés4,93

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc147/1550,00
Gólpassz / 90 perc146/1550,00
Átlagértékelés129/1555,43

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.