Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
K. Horváth
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

K. Horváth

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc30137,6 perc/meccs
Gól + gólpassz20,60 / 90 perc
Átlagértékelés6,858 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonPaksNB I · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex52,2/10096% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
7 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
87,50 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
0
Gól / 90
0,60
Gólpassz / 90
0
Lövés
8
Kaput talál
4
Lövés pontossága
50 %
Gólkonverzió
25 %

Passz és kreativitás

Passz
153
Passzpontosság
19,90 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
0,90
Sikeres csel
1
Cselezési siker
25 %

Védekezés és párharc

Szerelés
7
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
2,39
Megnyert párharc
19
Párharcsiker
41,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
6
Elkövetett szabálytalanság
7

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,30

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
301 perc
Átlagértékelés
6,85
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,112026. 10. 10.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat2egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
NB I2026Paks · Középpályás
52,2index / 100
Meccs8 Kezdő7 Perc301 Gól2 Gólpassz0 G+GP / 900,60 Értékelés6,85 Passzpontosság19,90 %
96% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Idegenbeli2–0
Ferencvárosi TC–Paks

KezdőM · 80 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,62Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz31Passzpontosság29 %Párharc / megnyert8 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Vasas–Paks

KezdőM · 30 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz17Passzpontosság15 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Paks–Győri ETO FC

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–0
Paks–MTK Budapest

KezdőM · 23 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,11Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz23Passzpontosság18 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Kisvárda FC–Paks

KezdőM · 1 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,49Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz1Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–4
Paks–Debreceni VSC

KezdőD · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz26Passzpontosság19 %Párharc / megnyert12 / 5Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Nyíregyháza–Paks

KezdőM · 19 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,96Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz12Passzpontosság10 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Paks–Újpest

Csereként beálltM · 28 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,70Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz13Passzpontosság9 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
Puskás Akadémia–Paks

KezdőM · 75 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz1Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz30Passzpontosság25 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap80 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap133 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap301 perc8 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó8 értékelt meccs · szórás: 0,72
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55179201,016,881,012,51
Utolsó 108301200,606,850,902,39
Utolsó 208301200,606,850,902,39
Hazai3 meccs
96perc1gól0gólpassz7,27értékelés
Idegenbeli5 meccs
205perc1gól0gólpassz6,59értékelés
Kezdőként7 meccs
273perc2gól0gólpassz6,73értékelés
Csereként1 meccs
28perc–gól0gólpassz7,70értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. 6,72026. 08. 16.
  2. 7,72026. 08. 21.
  3. 6,02026. 08. 29.
  4. 6,02026. 09. 05.
  5. 6,52026. 09. 19.
  6. 8,12026. 10. 10.
  7. 7,22026. 10. 25.
  8. 6,62026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot2 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 110 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
80 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
110 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
133 perc3 kezdés · 2 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
150,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,30 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
2 folyamatos pályára lépés
  1. K08.16.75′
  2. C08.21.28′
  3. K08.29.19′
  4. K09.05.45′
  5. K09.19.1′
  6. K10.10.23′
  7. N10.17.–
  8. K10.25.30′
  9. K11.01.80′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
179perc2gól0gólpassz1,01G+GP / 906,88értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
301perc2gól0gólpassz0,60G+GP / 906,85értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc134
Gól2
Gólpassz0
Átlagértékelés7,11

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc4/840,70
Gólpassz / 90 perc62/840,00
Átlagértékelés9/846,97

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.