Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
M. Young
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

M. Young

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés11Lefedett pályára lépés
Játékperc92183,7 perc/meccs
Gól + gólpassz40,39 / 90 perc
Átlagértékelés6,8410 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonSparta RotterdamEredivisie · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex56,9/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
11 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
8 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
2
Gól / 90
0,20
Gólpassz / 90
0,20
Lövés
7
Kaput talál
3
Lövés pontossága
42,90 %
Gólkonverzió
28,60 %

Passz és kreativitás

Passz
508
Passzpontosság
54,70 %
Kulcspassz
6
Kulcspassz / 90
0,59
Sikeres csel
2
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
25
Labdaszerzés
9
Védőakció / 90
3,32
Megnyert párharc
50
Párharcsiker
60,20 %
Kiharcolt szabálytalanság
13
Elkövetett szabálytalanság
9

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,10

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
921 perc
Átlagértékelés
6,84
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,602026. 08. 14.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat2egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Eredivisie2026Sparta Rotterdam · Védő
56,9index / 100
Meccs10 Kezdő10 Perc801 Gól2 Gólpassz1 G+GP / 900,34 Értékelés6,79 Passzpontosság43,10 %
100% adatlefedettségVisszaeső forma
KNVB Beker2026Sparta Rotterdam · Védő
58,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc120 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,75 Értékelés7,30 Passzpontosság98 %
82% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Idegenbeli2–3
Gól0Gólpassz1Értékelés7,15Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz54Passzpontosság48 %Párharc / megnyert13 / 7Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Gól0Gólpassz1Értékelés7,30Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz107Passzpontosság98 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Sparta Rotterdam–Ajax

KezdőD · 84 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,26Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz32Passzpontosság26 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,51Kulcspassz0Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz47Passzpontosság41 %Párharc / megnyert13 / 6Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,42Kulcspassz0Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz28Passzpontosság22 %Párharc / megnyert7 / 7Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–4
Gól0Gólpassz0Értékelés5,40Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz58Passzpontosság55 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,27Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz27Passzpontosság24 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
Gól–Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz–Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz64Passzpontosság60 %Párharc / megnyert8 / 7Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–3
Sparta Rotterdam–Utrecht

KezdőD · 79 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz45Passzpontosság39 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Telstar–Sparta Rotterdam

KezdőD · 98 perc

Gól1Gólpassz–Értékelés8,60Kulcspassz–Szerelés5Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz46Passzpontosság41 %Párharc / megnyert10 / 7Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap294 perc3 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap474 perc5 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap921 perc11 pályára lépés · 10 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó9 értékelt meccs · szórás: 0,61
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55474020,386,730,573,61
Utolsó 1010823120,336,650,663,17
Utolsó 2011921220,396,840,593,32
Hazai6 meccs
463perc1gól1gólpassz6,53értékelés
Idegenbeli5 meccs
458perc1gól1gólpassz7,15értékelés
Kezdőként11 meccs
921perc2gól2gólpassz6,84értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 7,22026. 08. 22.
  2. 7,32026. 08. 29.
  3. –2026. 09. 04.
  4. 6,32026. 09. 13.
  5. 5,42026. 09. 19.
  6. 6,42026. 10. 10.
  7. 6,52026. 10. 17.
  8. 6,32026. 10. 25.
  9. 7,32026. 10. 28.
  10. 7,22026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 294 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
294 perc3 kezdés · 2 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
474 perc5 kezdés · 2 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
230,3 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,10 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.22.79′
  2. K08.29.90′
  3. K09.04.–
  4. K09.13.90′
  5. K09.19.90′
  6. K10.10.90′
  7. K10.17.90′
  8. K10.25.84′
  9. K10.28.120′
  10. K11.01.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
474perc0gól2gólpassz0,38G+GP / 906,73értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
823perc1gól2gólpassz0,33G+GP / 906,65értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc474
Gól0
Gólpassz2
Átlagértékelés6,73

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc9/1080,22
Gólpassz / 90 perc28/1080,11
Átlagértékelés21/1086,79

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.