Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
E. Semedo
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

E. Semedo

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés6Lefedett pályára lépés
Játékperc22537,5 perc/meccs
Gól + gólpassz10,40 / 90 perc
Átlagértékelés6,555 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonDen BoschEerste Divisie · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex43,3/10090% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
5 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
83,30 %
Nem lépett pályára
6 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,40
Lövés
3
Kaput talál
1
Lövés pontossága
33,30 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
59
Passzpontosság
9,70 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
1,20
Sikeres csel
4
Cselezési siker
36,40 %

Védekezés és párharc

Szerelés
3
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
1,20
Megnyert párharc
17
Párharcsiker
44,70 %
Kiharcolt szabálytalanság
5
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,40

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
225 perc
Átlagértékelés
6,55
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,902026. 10. 27.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Eerste Divisie2026Den Bosch · Támadó
43,3index / 100
Meccs5 Kezdő4 Perc139 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,65 Értékelés6,46 Passzpontosság7,20 %
90% adatlefedettségStabil forma
KNVB Beker2026Den Bosch · Középpályás
30,1index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc86 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,90 Passzpontosság14 %
72% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

12 helyi sor
Idegenbeli0–5
Emmen–Den Bosch

KezdőF · 21 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,57Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz11Passzpontosság8 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–5
Gól0Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz22Passzpontosság14 %Párharc / megnyert10 / 5Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Den Bosch–MVV

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–1
Den Bosch–FC OSS

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–1
Jong AZ–Den Bosch

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Den Bosch–Dordrecht

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–0
De Graafschap–Den Bosch

KezdőF · 61 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,27Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz6Passzpontosság3 %Párharc / megnyert12 / 2Csel / sikeres4 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Den Bosch–Helmond Sport

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–0
FC Volendam–Den Bosch

KezdőF · 19 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,46Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz8Passzpontosság5 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Jong PSV U21–Den Bosch

KezdőF · 32 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,53Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz12Passzpontosság10 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–4
Den Bosch–Vitesse

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–2
Heracles–Den Bosch

Csereként beálltF · 6 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap107 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap107 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap225 perc6 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott5 értékelt meccs · szórás: 0,20
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55219010,416,551,231,23
Utolsó 106225010,406,551,201,20
Utolsó 206225010,406,551,201,20
Hazai0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Idegenbeli6 meccs
225perc0gól1gólpassz6,55értékelés
Kezdőként5 meccs
219perc0gól1gólpassz6,55értékelés
Csereként1 meccs
6perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 6 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 14.
  2. 6,52026. 09. 07.
  3. 6,52026. 09. 13.
  4. 6,32026. 09. 27.
  5. 6,92026. 10. 27.
  6. 6,62026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot2 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 107 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
21 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
107 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap2 meccs
107 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
225,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,40 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
2 folyamatos pályára lépés
  1. K09.07.32′
  2. K09.13.19′
  3. N09.18.–
  4. K09.27.61′
  5. N10.03.–
  6. N10.09.–
  7. N10.16.–
  8. N10.23.–
  9. K10.27.86′
  10. K11.01.21′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
219perc0gól1gólpassz0,41G+GP / 906,55értékelés
Utolsó 10 pályára lépés6 meccses minta
225perc0gól1gólpassz0,40G+GP / 906,55értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc107
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,74

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc44/590,00
Gólpassz / 90 perc5/590,65
Átlagértékelés39/596,46

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.