Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
R. Janicki
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

R. Janicki

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés15Lefedett pályára lépés
Játékperc1 17078,0 perc/meccs
Gól + gólpassz40,31 / 90 perc
Átlagértékelés6,8013 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonGornik ZabrzeEkstraklasa · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex57,0/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
15 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
13 meccs
Csapatkapitány
2 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
2
Gól / 90
0,15
Gólpassz / 90
0,15
Lövés
9
Kaput talál
4
Lövés pontossága
44,40 %
Gólkonverzió
22,20 %

Passz és kreativitás

Passz
617
Passzpontosság
42,90 %
Kulcspassz
8
Kulcspassz / 90
0,62
Sikeres csel
0
Cselezési siker
–

Védekezés és párharc

Szerelés
13
Labdaszerzés
14
Védőakció / 90
2,08
Megnyert párharc
74
Párharcsiker
67,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
6
Elkövetett szabálytalanság
14

Fegyelem

Sárga lap
5
Piros lap
0
Lap / 90
0,38

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
1 170 perc
Átlagértékelés
6,80
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,202026. 09. 03.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen21 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

5 játékos–csapat–szezon
Ekstraklasa2026Gornik Zabrze · Védő
57,0index / 100
Meccs10 Kezdő10 Perc900 Gól2 Gólpassz2 G+GP / 900,40 Értékelés6,97 Passzpontosság43,60 %
100% adatlefedettségStabil forma
Konferencia-liga2026Gornik Zabrze · Védő
25,3index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc180 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés6,25 Passzpontosság45,30 %
74% adatlefedettségStabil forma
Bajnokok Ligája2026Gornik Zabrze · Védő
22,4index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc90 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés6,30 Passzpontosság28 %
72% adatlefedettségStabil forma
Európa-liga2026Gornik Zabrze · Játékos
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Super Cup2026Gornik Zabrze · Játékos
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

15 helyi sor
Hazai0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,29Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz54Passzpontosság45 %Párharc / megnyert11 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,84Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz50Passzpontosság47 %Párharc / megnyert11 / 9Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól1Gólpassz0Értékelés8,07Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz55Passzpontosság51 %Párharc / megnyert6 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Jagiellonia–Gornik Zabrze

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,18Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz31Passzpontosság23 %Párharc / megnyert9 / 7Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,74Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz60Passzpontosság51 %Párharc / megnyert16 / 10Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gornik Zabrze–Lech Poznan

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,88Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz54Passzpontosság53 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,96Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz50Passzpontosság43 %Párharc / megnyert12 / 10Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Gól1Gólpassz1Értékelés8,20Kulcspassz2Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz29Passzpontosság24 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Gól–Gólpassz1Értékelés6,90Kulcspassz1Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz59Passzpontosság48 %Párharc / megnyert10 / 7Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–1
Monaco–Gornik Zabrze

Kezdő · csapatkapitányD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz48Passzpontosság41 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Gornik Zabrze–Monaco

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz56Passzpontosság49 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gornik Zabrze–Wisla Krakow

Kezdő · csapatkapitányD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz31Passzpontosság24 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Gornik Zabrze–Fenerbahçe

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz40Passzpontosság28 %Párharc / megnyert11 / 4Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap360 perc4 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap1 080 perc13 pályára lépés · 12 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó10 értékelt meccs · szórás: 0,66
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55450100,206,820,802,40
Utolsó 1010900220,406,940,702,30
Utolsó 20151 170220,316,800,622,08
Hazai8 meccs
630perc1gól1gólpassz6,75értékelés
Idegenbeli7 meccs
540perc1gól1gólpassz6,87értékelés
Kezdőként15 meccs
1 170perc2gól2gólpassz6,80értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,32026. 08. 27.
  2. 6,92026. 08. 30.
  3. 8,22026. 09. 03.
  4. 7,02026. 09. 06.
  5. 6,92026. 09. 12.
  6. 6,72026. 09. 19.
  7. 6,22026. 10. 10.
  8. 8,12026. 10. 18.
  9. 6,82026. 10. 23.
  10. 6,32026. 10. 30.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés2 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
360 perc4 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
292,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,38 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.27.90′
  2. K08.30.90′
  3. K09.03.90′
  4. K09.06.90′
  5. K09.12.90′
  6. K09.19.90′
  7. K10.10.90′
  8. K10.18.90′
  9. K10.23.90′
  10. K10.30.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
450perc1gól0gólpassz0,20G+GP / 906,82értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
900perc2gól2gólpassz0,40G+GP / 906,94értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc450
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés6,82

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc13/1000,20
Gólpassz / 90 perc15/1000,20
Átlagértékelés12/1006,97

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.