Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
J. Manzambi
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

J. Manzambi

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés11Lefedett pályára lépés
Játékperc54849,8 perc/meccs
Gól + gólpassz40,66 / 90 perc
Átlagértékelés7,088 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonSwitzerlandNemzetek Ligája · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex52,6/10088% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
11 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
2
Gól / 90
0,33
Gólpassz / 90
0,33
Lövés
23
Kaput talál
10
Lövés pontossága
43,50 %
Gólkonverzió
8,70 %

Passz és kreativitás

Passz
189
Passzpontosság
21,10 %
Kulcspassz
12
Kulcspassz / 90
1,97
Sikeres csel
15
Cselezési siker
46,90 %

Védekezés és párharc

Szerelés
9
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
1,64
Megnyert párharc
43
Párharcsiker
48,90 %
Kiharcolt szabálytalanság
19
Elkövetett szabálytalanság
2

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
548 perc
Átlagértékelés
7,08
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,202026. 10. 14.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat3egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Nemzetek Ligája2026Switzerland · Középpályás
52,6index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc261 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,34 Értékelés6,97 Passzpontosság22,80 %
88% adatlefedettségStabil forma
Premier League2026Aston Villa · Középpályás
64,2index / 100
Meccs5 Kezdő5 Perc152 Gól0 Gólpassz2 G+GP / 901,18 Értékelés7,42 Passzpontosság18 %
90% adatlefedettségStabil forma
Bajnokok Ligája2026Aston Villa · Középpályás
57,4index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc135 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,67 Értékelés6,96 Passzpontosság20 %
84% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

12 helyi sor
Idegenbeli3–0
Barcelona–Aston Villa

KezdőM · 62 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,71Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz9Passzpontosság7 %Párharc / megnyert8 / 2Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Aston Villa–Fulham

KezdőM · 66 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,13Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz22Passzpontosság17 %Párharc / megnyert12 / 5Csel / sikeres4 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–1
Newcastle–Aston Villa

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai6–0
Aston Villa–Fenerbahçe

KezdőM · 73 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz2Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz29Passzpontosság24 %Párharc / megnyert17 / 7Csel / sikeres4 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Aston Villa–Brentford

KezdőM · 86 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,70Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál7 / 1Passz20Passzpontosság19 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres4 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Switzerland–FYR Macedonia

KezdőM · 45 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz24Passzpontosság20 %Párharc / megnyert9 / 6Csel / sikeres4 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Switzerland–Slovenia

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,24Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 3Passz33Passzpontosság26 %Párharc / megnyert16 / 9Csel / sikeres8 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Scotland–Switzerland

KezdőM · 63 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,78Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz25Passzpontosság23 %Párharc / megnyert9 / 7Csel / sikeres3 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
FYR Macedonia–Switzerland

KezdőM · 63 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,66Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 2Passz27Passzpontosság21 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–3
Tottenham–Aston Villa

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–2
Aston Villa–Nottingham Forest

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap128 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap332 perc7 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap548 perc11 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó8 értékelt meccs · szórás: 0,85
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55201110,907,011,343,13
Utolsó 1010548220,667,081,971,64
Utolsó 2011548220,667,081,971,64
Hazai6 meccs
360perc2gól2gólpassz7,49értékelés
Idegenbeli5 meccs
188perc0gól0gólpassz6,38értékelés
Kezdőként11 meccs
548perc2gól2gólpassz7,08értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,72026. 09. 26.
  2. 6,82026. 09. 29.
  3. 6,22026. 10. 03.
  4. 8,22026. 10. 06.
  5. 7,72026. 10. 10.
  6. 8,22026. 10. 14.
  7. –2026. 10. 17.
  8. –2026. 10. 24.
  9. 7,12026. 10. 31.
  10. 5,72026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 128 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
128 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
128 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap7 meccs
332 perc7 kezdés · 4 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
137,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.26.63′
  2. K09.29.63′
  3. K10.03.90′
  4. K10.06.45′
  5. K10.10.86′
  6. K10.14.73′
  7. K10.17.–
  8. K10.24.–
  9. K10.31.66′
  10. K11.03.62′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
201perc1gól1gólpassz0,90G+GP / 907,01értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
548perc2gól2gólpassz0,66G+GP / 907,08értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc201
Gól1
Gólpassz1
Átlagértékelés7,01

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.